Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van olyan, hogy valaki képtele...

Van olyan, hogy valaki képtelen megtanulni úszni?

Figyelt kérdés
ALig megy a siklás, és félek is de nagyon. Tanfolyamra járok, és körülöttem már mindenki úszik, én meg úgy érzem feladom. Az oktató meg ordít, pedig nem fizetek keveset(11.000)Amíg nem jártam ide nem féltem kicsit sem.Mostmeg..
2010. szept. 8. 13:52
 1/4 anonim válasza:
100%
rossz helyre jársz.. minek jársz olyan helyre ahol sokat fizetsz és ordibálnak veled? inkább tanulj meg valaki ismerőstől aki elmegy veled uszodába vagy nyáron strandra.. egyébként nem egy felnőtt embert ismerek aki nem tudsz úszni, vannak akik rettegnek a mélyvíztől!
2010. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két nyarat voltam úszótáborban és nem tudtak megtanítani úszni.

Lementem uszodába és magamtól megtanultam.Egyébként otthon is gyakorolhatod,itt van róla videó,hogy hogyan.

[link]

2010. szept. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van! Aki olyan mint Én, hogy gyárilag bele van kódolva az immunitás, az soha az életben nem fog megtanulni, még akkor se ha az élete múlna rajta.


De Én azért inkább sok sikert kívánok és kitartást! :D

2010. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van, de nagyon ritka. Szerintem keress más oktatót, vannak türelmesek is. Én is meg tudtam tanulni síelni, pedig az első két évben nagyon úgy nézett ki, hogy nem fog menni, de nagyon türelmes volt a tanár, úgyhogy a végére összejött.
2010. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!