Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintettek milyen etető...

Szerintettek milyen etető anyagot és csalit használjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnapi nap voltam horgászni egyik barátomal és nem jártunk szerencsével nemfogtunk semmit kiprobáltunk több fajta csalit és 3 fajta etető anyagot is és nem váltbe semmi 1 kapás volt azis leakadt. 26.án újra próbáljuk ugyananál a tónál és érdekelne szerintetek milyen csalit,milyen etetőanyagot hasznalják és persze milyen izekben?

2022. márc. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én meg majd kitalálom a cél fajokat, a tó elhelyezkefését,mélységét stb.
2022. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pontyot, dévért akartok fogni, általában kevés, hideg vízi etető anyagot, és csonti, vagy giliszta csalit érdemes használni. Bejöhet még édesebb metod kaja is, édes waftersszel. Lefinomított szerelék javasolt, a kapások is gyengék lesznek. Hideg még a víz.
2022. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazábol minden fajta hal jöhet csak már legyen valami mert 2napig nem volt siker a pop up illetve wafterel szoval kellene valami tipp,víz mélysége 2-3 méter.
2022. márc. 21. 10:56
 4/5 anonim válasza:

Van egy nagyon fogós mixem. Nemrég voltam pecázni és valami szörny akadt a horgomra. 2 órán át fárasztottam és aztán leakadt. De úgy íranyitotta a damilt ahogy ő akarta.

Mondom a receptet.


Haldorádó édesz ananász kaja 300 gramm


Haldorádó 4s őszi pellet 4 kis marék.


Egy minimális Haldorádó carp syrup fermentx ízben


Dovit sárga csontis kaja 200 gramm


1 marék fokhagymás pellet


Tetszés szerint minimum 2 marék kukorica


Csali:4db carp syrupba áztatott kukorica vagy tornando pop up XXL mangó

2022. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja plusz 4 óra alatt 11 halat fogtam 3-21 kiló. Gyakorlatilag bedobtam és 5 perc után már húzta is.
2022. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!