Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha busat fogok es nem hasznalo...

Pedohh268 kérdése:

Ha busat fogok es nem hasznalom fel, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
visszaengedni tilos, az ismerettsegi korben senki sem eszik halat, de megtetszett a busa horgaszata

2022. ápr. 4. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy írod is vissza engedni tilos! Az más kérdés hogy vannak akik mégis vissza engedik ha olyan a helyzet és nincs a közelbe szemtanu.

Szerintem ha kicsit szélesebb körbe érdeklödsz az ismerösök rokonok között biztos lesz aki elfogadná ha ugy alakulna.

2022. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs halíze a busának. A vörös húst és a has alji zsírt ki kell vágni, kínai kaját, lecsós húst lehet belőle csinálni, mert jellegtelen íze van,majdnem olyan, mint a zsenge csirke hús.
2022. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Biztos, hogy el lehet ajándékozni, sokaknak nem telik hal húsra...

Legvégső esetben csúszós hal, pont a hal tartó mellé ejted a vízbe...

2022. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
57%
Én megpróbálnám vagy megszeretni ételként, vagy visszaengedném. Tudom hogy nem szabad, de ha nem kapják rajta az embert, ugyanott vagyunk mintha nem is horgásztál volna busára.
2022. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. ja, mert csak poénból találták ki a szabályt, teljesen értelmetlenül, hogy tudjál mit áthágni. Ennyivel ne tarts be semmilyen szabályt, mert akkor is ugyanott vagy, mint előtte.
2022. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%

Azért nem minden ilyen fekete és fehér. Lehet hogy szabály, de sok értelme nincs. Ott vannak például a törpeharcsák, rohadnak a partra kihajigálva szerencsétlenek, és kevesebb törpeharcsa lett a vizekben? Semmit sem ér.


Be lehet látni hogy árt a halálománynak pl. ha valaki korlátozás nélkül öldökli a pontyokat, de ha valaki nem öli meg a busát, amit amúgy ki se fogott volna, édes mindegy.

2022. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem véletlenül tilos visszaengedni.Irgalmatlan mennyiségű planktont zabál fel az őshonos ivadékok elől. Szaporodik, meg kell nézni a dunai öblöket, tiszai szakaszokat.

Pénteken horgásztam egy dunai mellékágban. Keszeget nem sikerült fognom,még nem jött ki a szélvízre csak a telepített ponty jött fenéken. De a busa már úgy ugrált a vízből négyszer, mint a delfin! Már mozognak, pedig hideg a víz.

Én azt mondom, ha csak egy ponty ivadékot mentesz meg az éhenhalástól, azzal hogy egy busát agyoncsapsz, már megérte.

A facebook világban meg még házhoz is jönnek a húsáért, ha nincs ismerős, aki szereti.Ahogy kinéz a gazdasági helyzetünk, lehet, lesz akinek a heti húsadagját jelenti majd.

A törpe is ugyanez, ha egyet likvidálsz, akkor annyival kevesebb zabálja el a kaját a többi faj elől.

2022. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!