Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyire nehéz és hosszú idő...

Mennyire nehéz és hosszú idő megtanulni úszni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek sportolni, mozogni, súlyzós edzéseket imádom, de mivel sajnos már így 18 évesen mennek tönkre az ízületeim (nem az edzés miatt alakult ki), én pedig semmiképp nem szeretnék a sporttól elszakadni, így maradt az úszás, amely elvileg kíméli az ízületeket, és sok-sok idő elteltével még izmokat is ad, szóval minden tekintetben tetszik. Az egyetlen gond, hogy nem tudok úszni XD Nyilván soha nem lesz annyira hatékony, ha most megtanulom, mintha mondjuk 6 éves koromban tanultam volna meg, de tényleg alázatosan állok hozzá, bármennyi időt és munkát hajlandó vagyok belefektetni, és nem adnám fel, bármennyire is sz*rul megy :D

Olvastam olyanokat is, hogy valakinek soha nem jön össze, nagyon remélem hogy ez hülyeség, mert nekem tényleg ez az utolsó támaszom, ezen kívül már csak az marad, hogy az ágyban fekve öregedek meg, tropára ment ízületekkel..

Szóval nektek mik a tapasztalataitok?



2022. jún. 10. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, nekem kb. 1 hét alatt mentek az alapok. Később néha aBalatonhoz vagy uzsodába tévedtem, ott is ment már, ha szép lassan is és pihenőkkel az elején.
2022. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Azt honnan veszed, hogy mennek tönkre az ízületeid?
2022. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ropog és fáj az összes gyakorlatilag, illetve orvos állapította meg.
2022. jún. 10. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több gyógytorna, fokozatos edzés, én megkérdeznék más orvost is... de amúgy fél óra alatt meg lehet tanulni.
2022. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj másik orvoshoz... a ropogás egy teljesen természetes folyamat aminek semmi köze a kopáshoz. Főleg nem 18évesen.
2022. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!