Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Igaz, hogy Milák Kristóf...

Igaz, hogy Milák Kristóf szerelmi bánat miatt került hullámvölgybe?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 18:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem kizárt. Mitől mástól nyomorodna meg egy férfi, mint egy nőtől?
2023. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

Mégis ki az a nő aki egy ilyen pszichiátriai esetbe szerelmesedne bele? Senki. Inkább ez lehet a baja.


Hát nem furi, hogy csak Kattinka állt ki mellette? De ő se mellette, hanem a saját pénzére használja ki most is.


Cseh Laci se mellette állt ki, hanem azt mondta, hogy döntse el mit akar.


Az úszószövinek egyetlen egy dolga van, a pénzek elosztása. Melék jókora manit kapott felkészülés címszóval, de tojik az alkotmányra. Hát itt van a probléma, ugyanis ezt a pénzt más úszóknak is kioszthatták volna és ez a pénz az adófizetők pénze.

2023. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Na ja, végül is a nyugdíja már megvan, a százmillás olimpia jutalomból is van még talán valamicske, mire hajtson?
2023. nov. 1. 17:37
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Ezt az órás sztorit én nem értem, komolyan mondom...
2023. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14:


Amiatt nem tudott aláírást kérni a Miláktól, mert fognia kellett 4 fiú óráját futam alatt.

2023. nov. 1. 20:59
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

15


És emiatt pszichés beteg a Milák. Inkább a válaszoló tűnik annak...

2023. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%
Engem az nem érdekel, miért került hullámvölgybe. Viszont ha hónapok óta nem dolgozik, ne legyen már annyira pofátlan, hogy milliókat vesz fel lényegében közpénzből.
dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha igaz, akkor hát vegyen erőt végre, s lèpjen túl rajta. Menjen bulizni, élje ki magát, van bőven pénze, ismertsége, magas is…könnyű lenne neki bárkit megkapni. Vagy prostizzon. ;D
febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!