Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Császár-Komjádi Uszoda, a...

A Császár-Komjádi Uszoda, a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda vagy a MoM Sport Uszoda közül valamelyikben vannak fülkés öltözők?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mindegyikben van fülkés öltöző is, de ha rendszeresen akarsz járni sportolni, akkor meg kell próbálnod levetkőzni a szégyenlősségedet, és az egyéb ilyen irányú gátlásaidat...
2023. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Alapvetően szeretek jobban félrehúzódni, ha nincs meztelenség a képletben akkor is. Pl. idegesített, ha nem volt saját szobám, és nem szeretem, ha a meztelenséget tolják kéretlenül a képembe.
2023. nov. 21. 21:27
 13/20 anonim ***** válasza:
34%

Ugyan miért tolnák kéretlenül a képedbe?

Nem hinném, hogy mindenki neked akar tetszelegni.

Nem jó az a szemlélet, hogy:amire nem vagyok kíváncsi azt nem nézem?

2023. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem ebbe akarok energiát fektetni, hogy figyeljek arra, hogy mit nem akarok nézni. Csak nyugodtan át akarok öltözni, és úszni.
2023. nov. 21. 21:43
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

"nem ebbe akarok energiát fektetni, hogy figyeljek arra, hogy mit nem akarok nézni.."


Kész, én itt feladtam.🤪

2023. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Szegényke még nem jött rá, hogy bent van a ruhásszekrényben
2023. nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És mit akarsz csinálni azokban a fülkékben?
2023. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most voltam Németországban egy fürdőben. Voltak öltözőkabinok, de nem használták, a vendégek 90%-a a szekrények előtt öltözött át. Férfiak, nők, fiatalok, idősek. Senki sem szégyenlősködött és nem kukkolta a másikat. Van még hova fejlődni, mert nálunk sajnos nagyon prűd a társadalom.
2023. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jaj #18!

A kérdező nem prűd, hanem nem akar figyelni arra, hogy mit nem akar nézni.

(így írta)😛

2023. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19: Én meg nem akarom nézni az utcán járkáló emberek ronda pofáját és ruháit, mégis kell. Ilyen a társadalom. De neki ott van az a lehetőség is, hogy becsukja a szemét.
2023. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!