Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 14 éves vagyok 75 kg- (kb)...

14 éves vagyok 75 kg- (kb) -175cm fogyni akarok otthon tabletták nélkül. Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kilókhoz, azaz a tested zsírtartalékaihoz akkor nyúl a szervezeted, ha aerob edzéseket csinálsz kb 3-4X1 órát/hét, közben a pulzusodat kb 130 alatt tartod: ha nagyon lihegsz, nem megy be elegendő oxigén, ami nélkül nincs fogyás. (lassú kocogás, gyors séta, bringázás, úszás)

Szénhidrát (kevés) reggel, gyümölcsök reggel és délutánig (a bennük lévő gyüm.cukor is hizlal kevés kivétellel, de a fruktóz lassan szívódik fel, tehát utána nem leszel éhes minta szénhidrátok és a répacukor után). Vacsorára edzés és zöldségek, ebédre sok fehérje, hogy ne izomból fogyj.

Zsírt szénhidrát nélkül nem tudsz megemészteni, hasmars lesz belőle.

Ha ezeket az alapokat tudod, akkor mindig kontroll alatt tarthatod a testsúlyodat, bármilyen diétát is választasz (ésszerű kereteken belül).

Edzés során az első fél órában még nem zsírt, hanem csak vércukrot bontasz- ezt jó tudni még.


OFF:

De... Miért is akarsz fogyni, amikor pont ideális a súlyod..? én személy szerint nem tartom férfiasnak a nyüzüge, váll-és csípő nélküli hímnemet, akiknek a súlya is alig éri el a férfias minimumot...

ON

Ettől függetlenül sok kitartást és sikereket Neked!

2009. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mewr én alp vetőleg már születésem óta van rajtam felesleg. És van a sulimban egy lány aki nemkem naon tetszik és ez miat. meg alap vetőleg észer veszem magamon hogy nagy a hasam és szerintem ez a túlsúly. És a túlsúlyosak jóval kisebb esélybewn jönnek össze a szeretet lánnyal és más az élet formájuk is. Mind ezek mellet a leg fontosabb h kevesebb ideig is élnek. És nem méreckedtem meg hanem csak tipp volt a 3 hónapja volt méreckedésemhez képest írtam a 75 kg-ot. Ja és köszi h segítettél.
2009. febr. 2. 13:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs azt elfelejtettem hogy neten hol találok aerob videókat?
2009. febr. 2. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Hello én abban a cipőben járok mint te csak kicsit öregebb vagyok teljesen megértelek és igazad is van viszont az előtted szólónak is h a testsúlyod jó te inkább átalakítani akarod a zsírt izomra de ahhoz h ez sikerüljön le kell adnod pár kilót szoval mind2töknek igaza van sztem. Itt találsz pár videót ezt én is innen szedtem valahonnan

[link]

2009. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, te izmosodni szeretnél inkább.:) Aerob videóban nem tudok segíteni- én a futásra esküszöm, azaz a lassú kocogásra zenével. De a többiek biztosan adnak ötleteket.

De ha izmosodni akarsz, akkor a javaslatom ez: a heti 3 aerob edzéstől le fogsz fogyni. Viszont rengeteg fehérjét (csirkemellet, halat, szójaterméket, stb..) egyél, ez segít fejlődni az izomzatnak, amelyet kevésszer ismételt nehéz mozdulatokkal és nehéz súlyokkal tudsz erősíteni. Súlyzóból hetek alatt, fokozatosan emeld a dózist, és 4-5 emelésnél egyszerre ne csinálj többet! Ugyanígy a hasadra, stb, ahol túl soknak ítéled a zsírt.

De ezt az én véleményem szerint akkor kezdd el, ha kicsit lejjebb mentek a zsírpárnáid- amelyek nem lehetnek azért vészesek, csak nem tartod magad eléggé feszesnek, ugye? :)

2009. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy iy most akarok elkezdeni futni,kocogni csak mival tél va én meg beteg vagy per pillanat ezrt nem tudok csak a házban mozogni
2009. febr. 2. 20:12
 7/9 anonim válasza:
Én rajtam is sok volt a fölösleg, és fogyókúrázni kezdtem. Nem ettem kenyeret, péksüteményeket és semmi olyat amiben liszt van. Cukor helyett édesítőszert használtam. Eleinte nehéz betartani, de ha elég elszánt vagy hamar megindul a fogyás. Az édességet sem kell mellőznöd, csak beírod google-ba hogy fogyókúrás édességek és máris kidob egy csomót. És ha lefogytál, erősíts egy kicsit, pl. menj el konditerembe, fuss, stb... És ha a lány ezek után nem veszi észre a változást, akkor nem érdemel meg Téged! Sok sikert!
2009. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat
2009. márc. 27. 22:33
 9/9 anonim válasza:
Szia!! na sikerült? és a csaj észrevett és össze jöttetek? érdekel légyszi írd le!!
2010. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!