Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a NEVIS...

Mi a véleményetek a NEVIS alábbi termékeiről?

Figyelt kérdés

Össze akarok állítani egy kezdő bojlis szettet,és a nevis termékei elég jók árban. Konkrétan ezekről a termékekről lenne szó:

Nevis Winner Carp 3,6 méteres, 3 lbs 3 részes bojlis horgászbot


Nevis Winner Carprunner X nyeletőfékes, 60-as méretű, 3 csapágyas orsó


A nevis zsinórokról is írhattok ha van ilyenetek! Köszi


2011. nov. 14. 20:42
 1/5 anonim válasza:
Nekem van egy Nevis navy carp zsinórom és azt kell mondjam nem csalódtam benne árban is elég jó. Nekem nagyon szimpatikus
2011. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SebyHun válasza:

Szia,


Ugyanilyen botokat vettem: Nevis Winner Carp 3,6 méteres rögtön 2 darabot természetesen.


A bot jó, könnyű de gerinces, picit szoknom kellett mert a nyele nekem elég rövidke. Főleg fárasztásnál jelentett az elején gondot.


125-ös szállítási hosszal befért a többi bojlis botom mellé, tehát ez is jó.


Orsó: ebben nem tudok segíteni, én Shimano és Okuma párti vagyok.

Okuma Longbow 60-as nyeletőfékeseim vannak ezen a bot páron.


Szép napot,

Üdv

2012. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gabi-32 válasza:
Én februárba vettem 2 Nevis legend carp 80-as orsot abbol 1-iknek nem vált vissza a nyeletöje 3-ik horgászat után. Több mint 1 hónapja javitják. Március végén vettem egy másik nevis carp feeder 600-ast, 2-ik nap szintén nem váltott vissza a nyeletőfék. 3-ból 2 elromlott. Úgyhogy nevist ne vegyél.
2012. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem több nevis orsóm is van, mindegyik tökéletesen működik, sosem volt gondom a nyeletőfékkel.
2014. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Shimanot vegyél. Shimanoból az olcsó is sokkal jobb, mint a Nevisből a drága. Eddig az összes Nevis cuccom elromlott.

Üdv.

Egy versenyhorgász

2015. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!