Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol érdemes busára horgászni...

Hol érdemes busára horgászni Káposztásmegyertől (Budapest) 80 km-es távolságon belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Budapesttől északra élek, busára szeretnék horgászni, amennyire lehet vadvizen és nem műanyag tavon. Bár már annyira nincs ötletem, hogy az is jöhet bátran.

Elsődleges feltétel az lenne, hogy legyenek benne busák rendesen, és legalább 4-5 kilósak.


Másodlagos szempont lenne, hogy esetleg el is lehessen hozni napijeggyel 1-1 példányt.


Eddig a dorogi logató merült fel, mint ötlet, valamint a cser-tóról volt egy kis infóm, hogy lehet benne busa. A Dunán próbáltam, ott még nem sikerült találkozni velük.


Természetesen sportszerű - felhős etetős, fenekező vagy uszós - módszerekről van szó.


Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2012. aug. 27. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sok busa szokott lenni a Kopaszi gátnál a Lágymányosi öbölben, hatalmas 30as 40es csapatokban szoktak napozni a vízfelszínen. De ha jól tudom ott tilos horgászni. De ha ott vannak, akkor lehet más öbölben is van.
2012. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már be lehet menni a Kopaszin is a Hengermalom utca felől. A 3. stéglábig lehet horgászni. Tényleg nagyon sok a busa. ha fogsz belőle, írd meg légyszi. Dunakeszin is tudsz fogni a sóderoson. Az közelebb van hozzád.
2015. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!