Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszni szeretnék mindennap...

Úszni szeretnék mindennap Budapesten. Mennyibe kerül egy uszodabérlet? Melyik a legolcsóbb, és mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A Nyéki Uszodáról (Kondorosi) hallottam egy csomó jót. Ott mennyibe kerül egy havibérlet?

2012. szept. 2. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hali a nyékiben a diák 70 körül a felnőtt 120 körül van... de a cseh laci most nyit ostt akadémiát úgyh sok lezárásra számíts... Én is a nyékibe járok magyar zászlós úszósapkám van erről tudsz felismerni : )
2012. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Hajós Alfréd tanuszodába járok (nem edzésre, csak amolyan egyéni testmozgás gyanánt), igaz, hogy a Nyéki csak pár percre lenne (így meg 15 perc busszal, a Campona mellett van), valószínûleg jobban fel is van szerelve de itt vagy 3000 forinttal olcsóbb a 10 alkalmas bérlet (5800Ft), és ez azért nem kis különbség (fõleg egy egyetemistának)... Ráadásul korlátlan ideig bent lehetsz, illetve a szaunát is használhatod külön térítés nélkül. Igaz, hogy csak egy 25 méteres, 180 cm mély medence van 6 pályával (ebbõl 2-3 szokott a ''közönség'' számára nyitva lenni), de általában nem szoktak sokan lenni, fõleg délelõtt, én eddig mindig el tudtam kényelmesen úszkálni. Emellett van egy kisebb tanmedence is, fõleg gyermekeknek. Ha sportszerûen szeretnél úszni, akkor persze nem túl ideális, illetve a válaszom sem túl hasznos, de azért remélem tudtam segíteni.
2014. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Illetve még valami (elõzõ vagyok), az emberek is nagyon kedvesek, segítõkészek, akár a pénztárosnénirõl, akár a bácsiról az öltözõben (férfi(: ) van szó. Elmondták a szokásokat, hogy mit merre találok, mi hogy mûködik, mindezt kedvesen, normálisan. Én nagyon szeretek oda járni.
2014. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!