Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek ciki ha egy fiú...

Szerintetek ciki ha egy fiú lány úszódresszt hord?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem létezik fiú úszódressz is. Olyan "egyberészes".
2012. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az milyen tudsz képet mutatni?
2012. szept. 6. 18:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

miért kellene neked ilyen?

de én is mintha láttam volna már férfi úszódresszt, de inkább talán csak tévében, vagy nem tudom, de mintha tényleg létezne ilyesmi.

olyanról is olvastam már pont itt, h vki pólót használt úszás közben, azért mert így jobban erősödik, mert nagyobb erőkifejtés kell.

2012. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia! Miért lenne ciki?!kinek ciki?!Én szoktam mezei tornadresszben is úszni uszodában,nem tilos!Úszódresszben sem! attól hogy nincs szára?én sem venném fel a szárasat.

Feketét vagy kéket vegyél racer back hátrésszel,gondolom azt a fajtát szeretnéd használni amit a csajok,nem baj mert uniszex,no-name,google:Speedo hydrasuit írd be,sok pasi azt viseli.google:one-piece swimsuit for men és láss csodát! :) én is pasi vagyok!

2013. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem sem ciki. Ezt csak az álszent prüdériák mondják. Én is fiú vagyok, és van is jó pár darabom. A haverok és a csajok is azt mondják hogy sportosan szexi.
2015. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem sem ciki. Főleg ha még csinos és sportos is a tested.
2015. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Na igen. 100 kiló felett lehet hogy már nem úgy fog feszülni rajtad.
2015. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
nos én ha tehetném viselném mert biztos hogy kényelmes csak a megfelelő méretütt kell választani.képeken láttam ahol fiú viseli a lány úszódreszt és bizony jól állt neki pedig nem volt modell alkat(átlagos 25-30-éves)
2016. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!