Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyiért érdemes rod-podot...

Mennyiért érdemes rod-podot venni?

Figyelt kérdés

Van néhány alap kategória amivel szemezek, az egyszerűség kedvéért link mellékelve. A célom h. 1-2-3 évet kiszolgáljanak. Ezek jók lehetnek? Ill mit ajánlotok?


[link]

[link]


Köszi!


2012. szept. 16. 09:43
 1/2 gomzoli ***** válasza:

Annyiért, amennyire pénzed van!

A kettő közül inkább a 4 lábút választanám, a jobb stabilitás miatt.

2012. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Farkas Milán ***** válasza:

Szerintem inkább olyan podot vegyél, ami nem 1-2-3 évet, hanem 8-10 évet is ki tud szolgálni!!

Nekem személy szerint két JRC rod-podom van. Az egyik négy lábú rod pod( 2 elől kettő hátul), a másik pedig egy háromlábú( center, azaz mindhárom láb középen van) ennek előnye, hogy nagyon könnyen dönthető, ha fárasztás közben a hal keresztbe megy a másik boton, akkor egy mozdulattal könnyen felemelhető és már látod is hogy hol a gubanc! A három lábú rod podoknak azonban tényleg kisebb a stabilitása! Azonban normális használat mellet ez is felboríthatatlan, még a nagy szél sem tud vele mit kezdeni! Az általad kinézett négy lábú carp academy rod pod tökéletesen egyesíti a 4 lábú podok stabilitását és a központi lábas rod podok könnyű dönthetőségét. Szerintem ez nagyszerű választás!!

2012. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!