Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Most tervezem, hogy elkezdjek-...

One18 kérdése:

Most tervezem, hogy elkezdjek-e kenuzni vagy kajakozni csak azt nem tudom, hogy lenne értelme már most elkezdeni?

Figyelt kérdés
19 éves leszek és nem tudom,hogy nem késő már most elkezdeni (normális válaszokat várok)?
2012. okt. 25. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme? Egy ismerődöm most kezdte 30 fölött.


Persze Olimpiáról már ne álmodj.

2012. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nyáron kezdeném el, mert ősszel-télen csak erősítés van, meg tanmedence, és azt én 12 éves fejjel szívásként ítéltem meg, mert én kajakozni akartam, élvezni a sportot, nem tesiórákat. De van annak is előnye, ha most kezded, mert akkor megerősödsz, mire először vízre mehetsz. De már 12 éves koromban is azt mondták, hogy késő, olimpiáról már nem álmodjak.

22/L

2012. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Énis azért kérek segítséget,hogy érdemés még belevágni mert én EB vagy VB versenyen szeretnék majd indulni ha még nem lenne késő ahoz is :(

Most írtam annak az egyesületnek ahová akarnék menni, hogy van-e még értelme elkezdeni majd kiderül mit írnak :/

2012. okt. 25. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
fiu vagy, vagy lány?
2012. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fiú
2012. okt. 26. 14:22
 6/8 anonim válasza:
sohasem késö!nem tudom ismered e Storcz Botond olimpiai bajnok kajakos,parosban is parostarsa 15 eves volt mikor elkezdte olimpiai.bajnok.19evesen olimpiarol mondjuk telleg nem de ha tehetseges vagy senior (34_40ev) VB rol meg lehet szo.
2012. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem nem versenyszerűen. De a legjobb hobby a sport. Az anyukám is kajakozott, de ő 6 évesen kezdte.

Tehát nincs semmi baj ezzel, végül is lehetsz olyan ügyes is, hogy akár olimpia lesz, sose tudod meg, ha nem próbálod ki:)

2012. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 emese1016 válasza:

Mindenféleképp érdemes elkezdened!

Ha hivatásos szinten szeretnéd űzni, akkor 3 év kőkemény felkészülés kéne minimum (nekem a tesitanárom ezt mondta, 17-18 év körül kezdtem el), úgy, hogy 100%-al arra tudj koncentrálni. Masters( szabadidő) kategóriában is indulhatsz . Ott is vannak nagy versenyek. Énis örülnék, ha indulhatnék, már későn kezdtük el, de versenyre bőven kijuthatsz még, ink. masters-re, mint válogatottként..

2013. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!