Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol lehet rózsaszín horgászbot...

Hol lehet rózsaszín horgászbotot kapni? Külföldön sok van, de itthon nem találok!

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos a színe? A bot nem csali. A dobósúly, hossz a lényeg inkább.
2013. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak annyit szeretnék mondani hogy igen is fontos lehet valakinek a szín, a kinézet stb! Ha ilyen irányú a kérdés akkor valószínűleg nem olyan válaszokat várnak mint amit te adtál. Inkább ne válaszolj...

Na mindegy!


Google-al keresve ezt az egy botot találtam így hirtelen(ránézésre távolról nem is tűnik rossznak):

[link]

Igaz pergető bot, de érdemes megnézni élőben... Nekem is van hasonló adottságú pergető botom, amivel szoktam úszózni is, esetleg könnyű-fenekezni.


Egyébként, Magyarországon ne nagyon várjál csodát. Jó ha megfeszített kereséssel találsz még 2-3 darabot, de abból biztos hogy az egyik valami kínai vacak lesz! Ha normális márkát választasz, azt nyugodtan meg lehet rendelni külföldről, nem lesz nagy csalódás az biztos.

Esetleg még érdemes felhívni telefonon egy két nagyobb horgászáruházat!

2013. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves második válaszoló! Kérdeztem a kérdezőtől és vélemyényt írtam! Engedd meg, hogy kérdezzek egy kérdésekről szóló oldalon. Köszönöm
2013. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:)
2013. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Talán ez a egyetlen ami itthon is kapható! Egyébként már írtam e-mailt egy-két helyre, de azt mondták, hogy itthon ez nem népszerű, a boltokba meg simán kiröhögtek. :) Egyébként a színe azért fontos, mert valami csajosat :) szeretnék, és valami egyedit, vagy legalábbis nem mindennapit.
2013. márc. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!