Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy lehetne, hogy növeljem a...

Mentos kérdése:

Hogy lehetne, hogy növeljem a kitartásomat?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Úszok, már 4-5 éve, de csak rövidtávon vagyok jó, de ott nagyon, és szeretnék eredményesebb lenni hosszú távon is, hogyan csináljam ?

2013. ápr. 10. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
heti 2 alkalommal járok úszni
2013. ápr. 10. 16:28
 2/5 anonim ***** válasza:
heti egy-két alkalom futást v kondis edzést javasolnék!
2013. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zs. ***** válasza:

Próbálj az edzéseken hosszabb távokat úszni, ahol a végét nagyon meghajtod. 400/800/1500-re gondolok. De ez attól függ hogy Te mit értessz rövid ill. hosszú táv alatt. Mert nekem egy 200 már hosszú táv volt, én is a rövidebb sprinteket preferáltam. Ahogy előttem írták a kondi sem árt, de a hosszabb távokon a nyers erővel sz@rt se érsz, oda állóképesség kell.


Egy volt versenyúszó

2013. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a 100 volt a kedvencem, mégis mindig 200-ra nevezett az edzöm

amikor ezekre készültem, nagyon sok iramváltást/fokozót kellett úsznom, meg persze egy csomó levegönélkülit

pl.: 1000 m: 50 erös (belemért, ha nem tetszett neki az idö, elölröl kezdtem); 50 laza gyors 5-ös/ 7-es levegövel - és ez váltogatva...

meg ilyesmiket... próbáld ki :) csak elsöre nehéz ;)

2013. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
100m-en nagyon jól úszom, +50m nél már nagyon fáradt vagyok
2013. ápr. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!