Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ifjusági horgászvizsgán csak...

Ifjusági horgászvizsgán csak egy lapot adnak amit ki kell tölteni vagy szóban is kell vizsgázni? és mennyit ronthatok?

Figyelt kérdés
(Salgótarjánban szeretném letenni)

2013. máj. 19. 16:29
 1/4 anonim válasza:

Én felnőttet csináltam. Volt írásbeli, szóbeli, meg halfelismerés. Egyik se nagy ördöngősség, csak elolvasol egy könyvet az alapismeretekről és tudni fogsz mindent!

Egyébként nem hiszem, hogy olyan szigorúak lennének, nálunk is segítettek mindenkinek, éppen, hogy nem mondták el a vizsgázó helyett.

Sok sikert!

2013. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm!:D
2013. máj. 20. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kitöltöttem egy lapot az adataimmal, megírta az okmányt, majd utólag megkérdezte milyen tilalmi idők vannak most. De mondtam hogy már vagy 8 éve horgászok, csak eddig mindig valakivel mentem, meg oda, ahol nem kell engedély.
2013. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
leteheted úgy is a vizsgát hogy könyvből nézel mindent,szóval nem is kell tanulni,de egy rendes horgász tudja a tilalmi időket azaz jobb ha megtanulod.
2013. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!