Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan kezdjük el a bojlis...

Krisz0801 kérdése:

Hogyan kezdjük el a bojlis horgászatot?

Figyelt kérdés
Egy barátommal bojlis horgászok akarunk lenni,(gyerekesen mondva) és nem tudjuk hogyan is vágjunk bele ebbe az egészbe. Ha valaki segít azt nagyon megköszönném!
2013. jún. 22. 23:22
 1/3 Haass Norbert ***** válasza:

Üdv! Véleményem szerint először is a bojlis horgászatnál nem szabad fukarkodni, itt elsősorban a minőség nagyon fontos! Másrészt nem árt alaposan megismerkedni a bojlis apró cikkekkel, hogy pontosan mi mire való, hogyan kell azokat alkalmazni. Rengeteg videó van, ami bemutatja ezeket, de el is lehet olvasni a webáruházak honlapján. Sok praktikus kis cucc van, amit lehet használni.

Aztán fontos a csali, maga a bojli tulajdonságainak megismerése. Rengetegféle gyártó van, nagy differencia van az árakban, minőségben. Nem árt kitapasztalni, hogy milyen méret, íz, vagy szín a legfogósabb.

Nagyon fontos a horog mérete és minősége. Az, hogy a bojlit nem a horogra tűzve, hanem hajszálelőkén kínáljuk fel, hogyan kell ezt megkötni, stb. Elég sokrétű. Az ólom mérete, a fonott előke vastagsága...

A botról, orsóról csak annyit, hogy úgyis az számít, ami a víz alatt van.

Dióhéjban ennyi lenne, amit kezdésnek ajánlanék, az az, hogy (bár nem tudom, hol tartotok) el kellene kezdeni nézegetni a termékeket, bojlis kiegészítőket, árakat. Továbbá meg kellene nézni néhány oktatóvideót a bojlis horgászatról.

Én ezt hosszú évek alatt fejlesztettem ki, volt, hogy a parton más horgászoktól kérdezősködtem, hogy mit, hogyan.

Remélem, tudtam segíteni, ha esetleg van kérdésed, szívesen adom az infót!

2013. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fókuszban a horgászat részeket szerezz be ncore-ról és nézd végig :) (eleje kicsit lájtos, de beindul és jó sorozat lesz)
2013. jún. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a fater számlájáról húzzál le egy milliót!
2013. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!