Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vettem egy Carp Expert 10+1...

Kalosavo kérdése:

Vettem egy Carp Expert 10+1 csapágyas 70 es nyeletőfékes távdobó orsót ami hibás?

Figyelt kérdés
ami 1ső horgászat alkalmával kiderült rossz, 1 kilós kárász akadt a kukoricaszendvics re (szerencsére) mert az orsó hal alatt tekerhetetlené vált vissza is vittem 3 hete bent van a szervízben még a horgász boltos bunkózik velem ilyenkor hova kell fordulnom? 21300Ftvolt az orsó! plusz 4ezer a damil ami rajt van! segitsetek légyszives :(

2013. jún. 29. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A horgászboltos csak ne bunkozzon. Rá nézve is kötelezö

a fogyasztóvédelmi törvény. Kérheted és már kérhetted is

volna hogy vagy cserélje ki új orsóra,ha ebbe a típusba

már nem bízol akkor ebbe az árba egy másik tipusra, vagy adja vissza az orsó árát! Ha erre nem hajlandó mond neki

a fogyasztóvédelmi föfelügyelöséghez fordulsz az ügybe.

Ez általába hatni szokott:))

2013. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! a cserét kérdeztem is tőle erre azt felelte a gyártó nak nincs már ez a tipus ezért nem cserélik ki! és hogy várjak türelmesen ... én meg montam neki nekem kell orsó ma erre azt felelte hogy akkor vegyek még 1 et!!! na de csütörtökön kell vissza néznem! ha nem lesz kész felkeresem a fogyasztóvédelmet és utána járok! nagyon durva ami itt folyik már komolyan!
2013. jún. 29. 13:11
 3/15 gomzoli ***** válasza:
Ha jól tudom, egy hónapos határidő köti a kereskedőt a garanciális javításban, ha azon belül nem oldja meg, akkor köteles vagy kicserélni, vagy a vételárat megtéríteni!
2013. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hm érdekes. Nekem ellenkező tapasztalataim vannak. Rod-pod-on elromlott az elektromos kapásjelző és cserélték az egész rod-pod-ot. Amúgy meg nem a horgászboltosnak veszteség egy rossz orsó hanem a gyártóé. Mindenképpen szerezd vissza vagy a pénzedet vagy az orsót megjavítva. Ez azért már komoly orsó (:
2013. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kicserélték?
2013. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszotokat még sajnos semmi hír 5ik hete lesz most csütörtökön h bemegyek "érdeklődni" mert a multhéten sem jártam semmiféle eredménnyel se! pedig ekkor már bunkóztam rendesen mert mi az hogy vegyek másik orsót meg a damilról ami 4ezer forint volt ne is beszéljek...előre gyomor idegem van de most majd veszek másikat hál isten egy surf bot helyett MÁSHOL! mert valami azt súgja ebből MÁR semmi se lesz()!
2013. júl. 9. 20:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd annyiban. Keresd fel a fogyasztó védelmet vagy valamit!
2013. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sziasztok hát bizzunk a holnapban mert elvileg holnapra kész! hazaértem melóból este 7-8körül megirom mi történt továbbra!
2013. júl. 10. 19:19
 9/15 A kérdező kommentje:
na emberek ma megkaptam az orsót ajándék 2 pót dobbal de a probléma továbbra is fent áll veszek másik ez van beszoptam!
2013. júl. 11. 17:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem javították meg? :O
2013. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!