Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nevis Endura Carp 80 megnémult...

Nevis Endura Carp 80 megnémult a fékcsillag?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az történt, hogy a megemlíttett orsóban a fékcsillag nem ad ki hangot amikor állítom a féket. Elég idegesítő. HOgyan lehetne emgjavítani?
2013. aug. 9. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ez egy nsyeletőfékes orsó!
2013. aug. 9. 12:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Megjavíttatni lehet, beviszed boltba. Nekem egy fém pöcök "ciripelt", ami a tekerő gomb rovátkái miatt adott ki hangot. Igaz ez egy régi orsó volt, szétszedtem darabjaira, de nem lett az igazi összerakás után sem, agyon van kopva mindene.
2013. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én foglalkozom botok orsók karbantartás javításával,és

azt mondom ha nincs gyakorlatod orsó szerelésbe neki se fogj! Azt a bizonyos kis kattogó hangot,hátul a nyeletö

féknél egy kis lemezke adja ami lehet hogy eltört vagy

elhajolt. Vagy vidd el szervizbe, bár ott nem nagyon örülnek az efféle dolognak, vagy ha van ismerösöd aki

jártas orsó szerelésbe neki szólj! Még mondanám azt is ha

a közelbe vagy Szekszárd-Paks keress meg.

2013. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
SZiasztok. Köszönö a válaszokat! a fenti fékcsillagban vana hiba és nem a nyeletőféké! szltszedtem és egy kis pöcök le van benne törve!. arra gondoltam, hogy megpróbálom vissza ragasztani. Bekecsi vagyok. Mennyiért javítanának ilyet?
2013. aug. 9. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ragasztást felejtsd el, ideig óráig esetleg bírná

de tovább nem nagyon.Egy ilyen kis acélosabb lemezke

filléres dolog még házilag is megoldható,ha körbe nézel

otthon bízti találsz neki való anyagot. A beszerelés meg

kicsit szöszmötölös türelem játék.

2013. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÉRtem. A legnagyobb baj, hogy nem tudom miylen pozicióban állt. Köszi a válasszt!
2013. aug. 10. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!