Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten hova érdemes...

Budapesten hova érdemes kajakozni járni?

Figyelt kérdés

Kiskoromban apukámmal, amikor nyaralni mentünk, mindig béreltünk kajakot, és már nagyon régóta álmom, hogy kajakozni kezdjek. Az alkatom nem biztos, hogy megfelelő hozzá, márt nem vagyok túl izmos, erős, inkább aránytalanul magas, de ettől még én szívesen belevágnék.

A kérdés inkább az volna, hogy hova járjak. Körül belül fél évvel ezelőtt megnéztem pár helyet, de ha jól emlékszem, nagyon eltérőek az árak. Ez az, amivel bajban vagyok. Olyan helyet szeretnék, ahol komolyan veszik a dolgot, és ha nem is olimpiai versenyzőnek, de tényleg megtanítanak kajakozni. És persze vagyonokat sem akarok rá költeni, valami elérhető ár kéne.

A legjobb az lenne, hogyha olyan írna, aki tapasztalatból beszél, de minden véleményt szívesen fogadok.

Előre is köszönöm! :)



2014. aug. 17. 23:22
 1/1 anonim válasza:

En nem reg kezdtem az Epitoknel,a Margit-szigeten.

Vannak egyesuletek amikben tobb penz van de itt jo a tarsasag,es nagyon rendesek az edzok is. Ha bovebben erdekelne irj nyugodtan

2014. aug. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!