Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodába lehet menni boxer...

Uszodába lehet menni boxer típusú fürdőnadrágban?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs fecskegatya típusú fürdőnadrágom, csak boxer típusú, ami fekete, térden felül végződik..

Úgy hallottam uszodába csak fecskében ajánlott menni.. Igaz ez?



2015. jan. 29. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez is. Olyan bőszárú sortot nem szoktak felvenni, de amiatt se szólnának, inkább csak nem praktikus.
2015. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jártam már olyan uszodába ahol ki volt írva hogy csak fecske nadrágba lehet medencébe menni vagy testhezálló boxer szerű nadrágba, én meg egyszerű térdig érő fürdő nadrágba mentem nem volt nagyon bő de az kifejezetten csak strandra volt hordva és a kutya sem szólt ezért. Én akkor az egyik ott dolgozó úszómestert megkérdeztem mondta hogy azt csak azért írják ki hogy ne az utcán hordott nadrágba menjenek be a vízbe ami többnyire nyáron szokott érvényes lenni, de ezenfelül nem szólnak érte.
2015. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm a válaszokat!

Most megnyugodtam, hogy nem kell vennem..

2015. jan. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!