Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgásztársak! A Balatonon...

Horgásztársak! A Balatonon hol érdemes most horgászni?

Figyelt kérdés

Szerdán mennék feederezni/matchezni a Balatonra, Almádi környékére gondoltam.

Hova érdemes menni?

Esetleg milyen etetőt, csalit használjak?

Válaszokat előre is köszi!



2015. febr. 16. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Almádi tényleg nem rossz, esetleg még tihany környékét ajánlanám, ott feederrel en is sok keszeget szoktam fogni. Nem tudom milyen esély van ilyen hidegbe a halfogásra. De mivel kivirult az idő talán szerencséd lesz. Etetőanyagnak hidegviit használt, én a fekete tímárt szoktam venni, 3 kiló kb ezer forint, ami még jó a haldorádó fagyosponty, de abbol 1 kiló ezer forint.. szóval annyit nem ér, esetleg vegyél valami aromát amit belekeversz az etetőanyagba,valamint egy konzerv csemege is meget bele. Csalinak mindenképp a csontit ajánlom, fehárjedús ilyen hidegben az jó lesz,estleg lebegtest meg egy technopufival.
2015. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. febr. 17. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsmit, ha kerhetlek írd meg milyen sikerrel jártál, mert hétvégén akkor én is kimegyek.
2015. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, majd privátba megírom.
2015. febr. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!