Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek nem túlzás, amit...

Szerintetek nem túlzás, amit mostanában Hosszú Katinka művel? Már nem sportoló, hanem celeb, de a rosszabb, botrányos fajtából, ezzel nem segít a sportágának, hanem szégyent hoz rá.

Figyelt kérdés

Nekem korábban nagyon szimpatikus volt.

Ne magyarázza félre senki: az érdemeit elvitatni nem lehet.

Világklasszis, ez tény.

De miért kell ezen behisztizni, hogy a szövetség azt kéri tőle, népszerűsítse az itt rendezett versenyeket? Megkapja cserébe, amit kér, de ő fel van háborodva, hogy ezért reklámtevékenységet várnak el tőle.

12 millióért, ami nem kevés, csak ugye neki ez már aprópénz.

Megpróbáltak kapcsolatba lépni vele, de nem vette fel a telefont.

A sajtótájékoztatóról lelépett, nem állt szóba senkivel, pedig azt hazudta, igen hazudta, hogy visszajön. De nem jött.

Szerintem jogos az elnök érzése, hogy ez megalázó volt rá nézve. Már az, hogy nem állt szóba vele.


Ott lett antipatikus, mikor karácsonykor kiposztolta, hogy a karácsonyfájukat az érmei díszítik. Már sok ez az önimádat. Nyilván Amerikában így megy, meg kell a marketing, mert ő már komoly üzletasszony is, de ez sok. Nem Amerikában vagyunk.

Értem én, hogy lépést akar tartani, meg legyen modern minden, de ő is mutathatna alázatot, mert úgy viselkedik, mint valami hisztis királylány.



2016. jan. 7. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
hogy a szövetség és ő milyen szakmai kérdésekben nem ért egyet azt igazán csak ők tudják, meg hogy mik az előzmények, azért az érdekes hogy nyilatkozatai után próbálta a szövetség az úszók száját betömni..
2016. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

igen, így is fel lehet fogni, hogy betömték a szájukat, de úgy is, hogy ha eddig elégedetlenek voltak, akkor próbálnak tenni az elégedettségükért.

ha a pénzen kívül érdemi dolog is történik (várhatóan idővel fog), akkor az én elégedettségemet növelné, ha 2-12 millióval szeretnék betömni a számat.

maximum akkor utasítanám vissza, ha egyébként olyan gazdag lennék, hogy ez meg se kottyanna - és pontosan ez történt.

2016. jan. 7. 19:59
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!


Te is beálltál a félremagyarázók közé. Kérdésed nem is kérdés volt, hanem véleményközlés.

2016. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A kérdésem kérdés volt.

Elfogadom, ha te máshogy látod, de én is elmondom a véleményem.

Leírtam, én hogy látom, és kérdeztem, mások hogy látják.

Szerintem nem félremagyarázás, de azt tapasztalom, annyira istenítik már, hogy teljesen mindegy, mit tesz, az csak jó lehet.

Engedd meg, hogy szabadon véleményt nyilvánítsak, miközben mások véleményét kérdezem. Nem tettem semmi rosszat, és nem csak az lehet a jó, ahogy te látsz valamit. Nem szeretem az ilyen elvakult hozzáállást, mikor valaki szerint csak az helyes, amit ő gondol.

2016. jan. 8. 14:40
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
De, szerintem nagyon is túlzás, és nagyon visszatetsző, egyetértek a kérdés kiírójával. Sőt, már vérlázító. Lehet valaki bármennyire elismert sportoló, ilyen látványos "színházi produkciót" senki nem engedhet meg magának. Arról ne is beszéljünk, hogy olvasta fel... Ugyanis, igen, olvasta, mint a politikusok az előre megírt kampánybeszédeket... No comment...
2016. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Még ha Katinka el is "szállt" (na és? nem egy szépségversenyt nyert meg), akkor is észnél kéne lenniük a szakmaiaknak. Vagyis nem sakkozgatni kell a pénzkiosztással meg hasonlóakkal, hanem vigyázni a legerősebb kulcsfigurára, mert itt ő az igazi érték. Egy multivállalat is duplán őrzött biztonsági szigorok közt tartják a szerverparkjaikat, nehogy egy adatvesztési krízis esetén tönkremenjenek.

Ezeknek pedig még úgy tűnik, ők osztják a lapokat. Hát nem. Sajnos vagy nem sajnos, teljesíteni kell rendesen az élversenyző kéréseit és tartani az összhangot, mert az elsődleges szempont most már a presztízsük szempontjából is.

2016. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek, Hosszú Katinkához nem lehet úgy állni, mint egy átlagos úszóhoz! Tetszik, nem tetszik, ezt tudomásul kell venniük! Bár az igazat megvallva ezzel visszaélni valóban nagyon unszimpatikus, főleg az hogy a hős megmondónak adja elő magát, aki "nem engedi befogni a száját" a pénzzel... Tehát a konklúzió: undorító amit művel, de megteheti.
2016. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 meow26 válasza:
19%
Egyetértek az utolsóval, ráadásul, semmi értelme Magyarországot másokhoz hasonlítani, minden téren le vagyunk maradva. Nem tudja megváltani a világot, még annak ellenére sem, amit letett az asztalra. Semmit sem ér el ezzel, mindegy, hogy mennyire van igaza (mi ugye nem látunk bele az egészbe) csak szítja a feszültséget. :/
2016. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
50%
Nem csak szítja a feszültséget, egy elég megkövesedett bürokratikus, uram-bátyám rendszernek ment neki, vállalva a támadásokat. Nagyon helyesen tette. Jelenleg a rendőrség és az igazságszolgáltatás is kéz a kézben viszonyt ápol az alvilággal, már nem is csak a legfelsőbb körökben ráadásul, az ügyészségnek se kell manipulálni, mert eleve hozzájuk is a "megfelelő" anyag kerül. Ha Katinkához hasonlóan nem egy megtört, meghunyászkodó és irányítható társadalom tartozna az országba, akkor nem csak a sport területén, de másutt se lehetne ennyi mindent megtenni. Most egy Kiss László féle média hecckampány is elég ahhoz, hogy eltereljék a figyelmet és feltúrják a nyomásgyakorlást. Kb mintha homokoznának.
2016. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Hosszú Katinka a hős megmondó, aki aztán megmondja az igazságot, aki még az esetleges támadásokat is felvállalja, aki cseppet sem hatásvadász módon látványosan összetépi a 12 milliós szerződést, miután felolvasta az előre megírt mondatokat, aki kimondottan a magyar úszás érdekében vállalta fel ezt a nyilvános műsort... Katinka remek úszó, de amit művelt, attól rosszul vagyok...
2016. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!