Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet venni Spro team feeder...

Lehet venni Spro team feeder carp fighter 360 MH-hoz rezgőspiccet? És ha igen akkor hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
Most ment tönkre a Medium erősségű spiccem és nem találok sehol hozzá való tagot csak Spro carp fighter 390-hez de az nem tudom hogy jó-e hozzá.
2016. máj. 31. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni fedder pót spicceket,nagyobb horgászboltok

általában tartanak többfélét ebböl, viszont ajánlatos vinni

a spicc alatti tagot, és a boltba bele próbálni az uj spiccet! Esetleg még érdeklödhetsz a Vecsési peca pláza árahuzba,nekik is nagy választékuk van. [link]

2016. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy Vas megyei vagyok. De én a Centrumzooban vettem. Az elég nagy áruház?
2016. jún. 1. 06:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A centrunzoo internetes áruház, elég széles a kínálat ami náluk van. Írjál nekik vagy telon érdeklödj, mivel ök

forgalmazták ezt a botot kérdezd meg pót spiccet lehet e

náluk rendelni. A másik megoldás az lehet ha ott a közeledbe

pár nagyobb horgászüzletben körülnézel, biztos hogy tartanak

feeder pot spicceket.

2016. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2016. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bemész bármelyik nagyobb horgászüzletbe és megkeresed esetleg kérsz az eladótó.//Legalábbis ez felvidéken igy megy :D//
2016. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!