Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A horgász vizsga mennyire nehéz?

A horgász vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik pontosan? Teszt lap van vagy szóbeli? Mennyire van benne halfelismerés? Gondolok itt védett halak megkülönböztetésére is.

2017. jan. 19. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemész kapsz 1 lapot,kérdések rajta,válaszolsz rá.

Pali rámutat 1 táblára általában védett hal neve.

Illetve van halfelismerés a lapon is,4 hal,név,méretkorlátozás/tilalmi idő.

Van kérdés,hogy vannak-e nálunk mérgező halak,ha igen melyek.

Tiltott mdszereket ki kell választani és leírni,hogy kb mik.

és egyebek.

Nem nagy kunszt ,van amit tanulni kell.

2017. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A horgászjegy.hu-n fent van a kérdőív, nekem szinte csak azok voltak benne(az írásbelin) utána ha azzal mindenki kész volt akkor kimentünk és egyesével szólítgattak minket a szóbelire, ott meg kérdeztek 10 halat és kész.Egyébként akik bent vannak a vizsgán általában azért segítenek egy kicsit. :D Tehát ha azokat a feladatokat csinálod a horgászjegy.hu-n akkor hibátlan lesz de azért be kell magolni a méretkorlátozást és hogy mikor nem foghatóak.Elején én is izgultam hogy milyen lesz azt hibátlan lett. :D Sok sikert!
2017. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!