Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kinek mi a tapasztalata az új...

Kinek mi a tapasztalata az új By Döme TEAM FEEDER Master Carp pro botokkal?

Figyelt kérdés

Kérdés adott, érdeklődnék, hogy minőségileg változott-e valamit a korábbi botjaihoz képest?

Elég szkeptikus vagyok a haldorádóval kapcsolatban, de ezek most elég lágynak tűnnek (bár nem biztos hogy azok)


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 6. 13:12
 1/2 Évi0321 válasza:
Személy szerint nekem nincs tapasztalatom de a férjemnek van és már nemistudom ..talán az 5.spicce tört el bedobáskor ...vettünk hozzá eredeti újat és törik ..nemrég boltoltam a neten hozzá valami neve nincs spicceket 500ft ért és az meg nem törik el , ennyit tudok róla írni remélem valamit segítettem
2017. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó botok, nekem a 420LC van. 110-120 méter között dobálok vele, nagyobb rutinnal még ettől is nagyobbat lehet dobni. Azt hittem hogy nagyon merev bot lesz, de kellemeset csalódtam. Tökéletes, érdemes megvenni. Az meg hülyeség hogy törik a spicc... Elég nagy nyominak kell lennie valakinek aki az előírt használat mellett(előírt használat: a leglágyabb kis takony bottal nem 300 grammokat kell dobálni) nem törik el, soha.
2017. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!