Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Erre így van valami megoldás?

Erre így van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy nagyon szeretem a horgászatot,de én magam csak ősszel szoktam pergetni. Viszont ez a néhány hónap miatt feleslegesnek tartom kiváltani az egész éves engedélyt röpke 25ezer forintért. Van olyan engedély, ami csak par hónapra szól, és kevesebbe kerül (nem napijegy)? Mert nem akarok parázni az ellenőröktől, meg bújkálni, viszont csukázni is nagyon szeretnék :D



2017. szept. 12. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg ez a megoldás megfelel neked?

[link]

2017. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túrista engedély,évente egy alkalommal kiváltható.

90 napra érvényes.

Területi engedélyt/napijegyet kell mellé venni.

2017. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2017. szept. 12. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérlek, legalább a kérdésedbe írd oda, hogy nem úszással kapcsolatos. Hogy aki az úszás miatt nézi a kategóriát, ne kattintson feleslegesen a kérdésre.
2017. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miert, csak az uszas, ami vizi sport? :D lol
2017. szept. 13. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked találták ki a turistajegyet. 1 bot+kishalháló, egyesületi tagság se kell. 2eFt+ a területi vagy napijegyek 90 napig. De mindenképpen add le a fogási naplóját (kicsit idétlen a webfelülete, de az a lényeg, hogy le legyen adva valami, úgyse érdekel senkit a tartalma...) mert ha nem, következő évre letiltanak ebből a lehetőségből.
2017. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen neked is a választ! :) már ki is váltottam :)
2017. szept. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!