Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Férfiként lehet vízibalettot...

Férfiként lehet vízibalettot tanulni? Pláne, hogy már nem vagyok 20 éves.

Figyelt kérdés
Nem gondolok fellépésekre vagy hasonlókra. Egyszerűen nagyon tetszene vízben ez a fajta mozgásforma.

2017. szept. 15. 21:02
 1/9 anonim válasza:
64%

Hát menny el az uszodába azt kezdj el balettozni az uszomedencében! És hátha másoknek is megjon a kedve és beszállnak! Életre szóló barátság , s vizibalett bajtársak is lehetnétek!

Remélem tudtam segíteni!

2017. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudtál segíteni buta válaszoddal.
2017. szept. 16. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ha fiatal,látványosan és mindenki számára egyértelműen homár vagy és jó fej csapatot fogsz ki,akkor esetleg belemennek,hogy ott lábatlankondj.

hetero férfiként viszont szerintem kizárt,hogy belemenjenek abba,hogy ott sündörögj napi szinten a szinte félmeztelen tinilányok,fiatal nők között.

2017. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2017. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Keress fel a közeledben egy szinkronúszó egyesületet és kérdezd meg, nincs vesztenivalód. Legrosszabb esetben azt mondják, hogy nem tudnak fogadni. Egyébként Magyarország férfi szinkronúszója is bőven elmúlt 20 éves amikor elkezdte és most a masters vb-n bronzérmes lett. Hajrá, szerintem próbáld meg.
2017. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értékeltem volna, ha a sok buta, hozzá nem értő hozzászóló máshol villogtatja butaságát. Saller úr legalább ne vett volna el fél percet az életemből a buta videójával.

A szexuális beállítottságnak semmi köze ehhez. Van, aki a vízben jól érzi magát, szívesen úszik, vagy mozog benne más módon is. A kérdésem tehát jogos, a hozzászólók buták. Kivéve az utolsót, neki köszönöm. Egyesületek hol vannak? Nem csak Budapesten? Tudom, google, de hátha tudsz konkrétabbat. Most a google-lal nem találtam nem pestit.

De nem annyira akarom versenyszerűen, csak hobbiból. Elég jól átmozgat, többféle készséget igényel. Nekem ez a fajta mozgásforma tetszik a legjobban az úszás mellett. Valamit mozogni pedig nem árt. Akkor meg már miért ne azt, amit szeret is csinálni az ember?

2017. szept. 17. 23:11
 7/9 anonim válasza:
100%

Tessék, itt van egy lista: [link]

Remélem sikerül találnod egyesületet, mert tényleg nagyon jó sport és nem olyan könnyű, mint aminek látszik :) Én kifejezetten örülök, hogy már férfiak is űzhetik ezt a gyönyörű sportot. Az erejük miatt nagyon látványos kidobásokat is végre tudnak hajtani. A jégtáncban és a balettben is teljesen elfogadott a férfiak jelenléte, szinkronúszásban is el kéne jutni ehhez a szemlélethez.

2017. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van rá lehetőség.A Synusnál már van is egy mixpáros így náluk érdemes megkérdezni.
2017. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kozel vagy hozzajuk a synus, ha nem akkor kerdezz ra a kozeli egyesuleteknel, hogy lehet-e. Ha celtudatos es kitarto vagy sikerulhet
2017. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!