Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vizilabdázóknál milyen beavatá...

Vizilabdázóknál milyen beavatási szertarások vannak?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy vann olyan amikor a kezdőt néhány víz alá nyomják vagy egyéb más dolgok?

2018. júl. 24. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Én csak a beöntés és az "elégíts ki mindenkit orálisan az öltözőben" beavatásról hallottam eddig.
2018. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szappan ,zuhanyzó

A többit rakd össze

2018. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%
A víz alá nyomás (ha a medencében gondoltad) nem csak a kezdőknél van, versenyszerű sportolóknál is láttam. Vastüdőnek hívtuk, de tényleg megedzett :D
2018. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem veszélyes ez?
2018. júl. 24. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Edzőtáborban az újoncnak hasipacsi, azaz tenyérrel véresre pofozzák a hasad
2018. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnék vízilabdázni, de kipróbálnék egy ilyen víz alá nyomós "beavatást". Az adrenalint kicsit megdobhatja. Vízilabdások, beavattok? :D
2018. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"Az Origónak nyilatkozók úgy érzik, a fenti esetek nem léptek át egy bizonyos határt, a volt pólós egy kirívó sztorira emlékszik. "Egyszer majdnem megfulladt egy gyerek, amikor a vastüdő nevű próbatételnek vetették alá: ekkor négy-öt rátermett legény lenyomott a víz alá valakit, és ott tartotta, amíg úgy gondolta, hogy még él. Később én is csináltam ezt, akad válogatott játékos, akit én neveltem" - jegyzi meg mosolyogva."
2018. júl. 25. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A vízilabdás lányokat is lenyomják így víz alá beavatásként?
2018. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!