Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Késő 18 évesen vízilabdába...

Truz kérdése:

Késő 18 évesen vízilabdába kezdeni?

Figyelt kérdés

Elég vékony alkatú vagyok, de tudok, és szeretek is úszni, arra gondoltam, hogy most egy fél évig fejlesztem, illetve kidolgozom az úszás teknikákat magamnak(mell, hát, pillangó, gyors), aztán pedig szeretnék hobbi szinten vízilabdázni. Lehetséges? Vagy többet kellene előtte gyakorolnom? Nem szeretnék profi lenni, egy forintot se akarok belőle, csak hobbi szinten. Illetve olyan hobbi szinten, hogy kisebb versenyeken a csapattal egy-két jobb eredményt elérni.

Imádom a sportszerű versengést, és nekem most ez tetszene a legjobban. :)



2018. okt. 9. 22:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha hobbi szinten szeretnél csak akkor nem késő én ugyanígy vagyok pont ennyi idős és most kezdtem el a focit. Szerintem nem késő egy próbát megér :)
2018. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hobbi szintem, hobbi csapatban még 30 évesen sem késő. Profi szinten kb. 12 évet késtél
2019. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!