Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A profi úszókat, vízilabdázóka...

A profi úszókat, vízilabdázókat szokta látni az edzőjük meztelenül?

Figyelt kérdés
Gondolom mondjuk egy meccs vagy verseny előtt előfordulhat, hogy bemegy az öltözőbe az edző. De mi a helyzet, akkor, ha férfi edz nőket, esetleg a versenyző még kiskorú. Vagy abszolút nem megy be az edző az öltözőbe.

2018. dec. 8. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát be is b szna, ha egy felnőtt férfi edző úszó kislányok öltözőjébe mászkálna be. Vagy akár egy női edző a kisfiúkéba. Szerintem nem szokás.
2018. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek menne be?
2018. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem megy be...
2018. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
hmm sok izmos sportolo,,hmm.)
2018. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
28%

Én vízilabdázok és az edzőnk minden edzés előtt be jön az öltözőbe egy bátorító beszédre vagy ilyesmik. Az öltöző is úgy van, hogy van egy tér és a falak szélén meg padok vannak. A fiúkkal szoktunk edzés előtt meg után élvezkedni és az edzőnk simán csak bejőn (amikor majdnem az egész csapat meztelen) és végignéz rajtunk odajön hozzánk amikor meztelen ék vagyunk azt az izmainkat megnézni, meg a farkunkat meg fogdossa és olyan megjedzéseket tesz hogy szépen izmosodunk meg hogy szép nagy a farkuk stb. De edzés közben is van olyan hogy megnézzük, megtapizzuk egymásét meg minden 5-dik edzés meztelenül van mert a testünk szabaddá válik és jobban tudunk mozogni meg fejlődni. Nálunk ez van.

19/f

2019. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzánk férfiakhoz még a férfiedzőnk sem jött be, nem szokás (vízilabda). Öltözőbe max "idegenben" jön be, ha nem otthon játszottunk, hogy megbeszéljük a taktikát
2019. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én pólóztam a fradiban, de sosem jött be az edző, mikor öltöztünk.
2019. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Öltözőbe max "idegenben" jön be, ha nem otthon játszottunk, hogy megbeszéljük a taktikát"

Akartam írni. De még akkor sem nagyon látott minket. Pl. csasziban két lyukkal odébb ült le, és mi mentünk oda, ha kész voltunk

2019. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"minden 5-dik edzés meztelenül van"

Amikor serdülőben, ifiben játszottam (fradi), akkor a felnőttek sokszor edzettek meztelenül. Elég furcsa volt. Szóval őket látta az edző meztelenül

2019. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!