Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb etetőanyag gyártó Haldorádó, Dovit, Maros-mix, Timár-mix, Stég?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tapasztalataitok szerint a Haldorádós termékek tényleg megérik-e az árukat vagy inkább túlárazottak? Melyik másik gyártó termékeit ajánlanátok leginkább etetőanyagnak? Nektek melyik jött be?

2019. ápr. 21. 14:35
 1/5 MadSeal ***** válasza:
Mi ha horgászni megyünk mindig magunk keverjük ki az etetőanyagot, max adunk hozzá egy kis Döme Gáboros aroma tuningot. Sima takarmány kukorica, legolcsóbb őrölt kávé, zsemlemorzsa, valami gabonaféle ilyenek. Eddig bejöttek. Szerintem felesleges méregdrága etetőanyagot venni, hacsak nem valami komoly versenyre mész.
2019. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többnyire szimpátia kérdése, a legtöbb etetőanyaggal, csalival a horgászokat akarják megfogni, a halakat kevésbé érdekli, hogy milyen zacskók, dobozok, üvegek vannak a boltok polcain.

Amit a Haldorado művel azt úgy hívják, hogy személyi kultusz (no vajon kié?), de jól csinálják, mert tagadhatatlanul van rajongó táboruk, és a termékeik között is vannak jók, de nem biztos, hogy jobbak, mint némelyik vetélytársé, legfeljebb drágábbak, de a lényeg az említett személyi kultusz... aminek eredménye, hogy egyesek rajonganak a Haldoradoért, mások meg a sor végére tolják a termékeiket.

A szimpátia érvényes a többi márkára is, és azért azt se hagyd figyelmen kívül, hogy egy márkán belül is vannak minőségbeli különbségek, ami persze árban is jelentkezik.

2019. ápr. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Részletkérdés.

Az alapetetőanyagok ugyanúgy kukorica-gabona és kekszőrlemények valami aromával.

A prémium etetőik pedig mindnek jók.

Alapjáraton a dovit etetőket használom a magyar gyártóktól, ha nincs kedvem szenvedni az etető elkészítésével.

Dovit Magic Method etető, és Dovit Prémium.

1e ft/kg és tartalmas, akár csak sima vizezéssel használható.

A haldoradotól próbáltam a Top Method és Ready Method szériát, teljesen élhetők, sajnos borsos az ára, és számomra semmivel sem bizonyult jobbnak egy szimpla Dovit Method feedernél. (1600 vs 750ft/kg)


Én jobban szeretem magamnak elkészíteni, a balaton baits árul 100% natúr etetőkeveréket 3 kg kiszerelésben.

Ezekhez szoktam vegyesen Aqua Garant pelletet, aromákat, fehérjéket, takarmányozási pelleteket, takarmányozási kukoricacsíra pellettel (ugyanaz mint a horgászbolti csak 80ft/kg).


Ez igazából harmad árra, minimum olyan tartalmas etetőket kihoz, csak pepecselős.

2019. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kávét is? Erről még nem hallottam. Mennyit és hogyan használod?
2019. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha a hal eszik, jóformán mindegy mit dobsz be. Van, aki száraz kenyért gyúrt az etetőkosárba és úgy fogta halálra magát. Ugyanúgy van az erjesztett szemes kukorica, ami megint nem egy drága mulatság és mégis láttam vele, ahogy versenyeket nyernek.


Ezek a nagyon finom aromák szerintem sokszor inkább a horgászt fogják meg, mint a halat, biztos van egy ilyen irányú pszichológiája is, hogy aminek jó az illata, azt hamarabb veszed le a polcról, mert ez biztos jó lesz a halnak is. 1000 forint egy kiló, nem baj, ez tuti jó lesz. Aztán nem jön semmi, mert erre is van esély.

2019. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!