Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek az aqua...

Mi a véleményetek az aqua fitnessről? Mennyiben hatékony az izmoknak, és a zsírégetésben?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni és formálódni, de sajnos vannak problémaim a derekammal. Ezért gondlltam erre a mozgasformára.


L


2019. júl. 16. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs
2019. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 subrette ***** válasza:

Az aquafitness nehezebb, mint elsőre gondolnád. A víznek sokkal nagyobb az ellenállása. Víz nélkül könnyű mozdulatok a vízben dögnehezek. Viszont szabadon lebegsz. Fogyni, formásodni fogsz tőle.

Ha még keményebbet akarsz, nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=b6DUEEQm3dY

Pár gyakorlatot kipróbáltam. Nagyon kemény.

2019. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez jónak tűnik, ezt én is kipróbálnám kiegészítő edzésnek. De idehaza szerintem csak a vízinudlis nyugdíjas bohóckodás van, ami tényleg csak az időseknek jó.
2019. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A véleményem FreddyD és a RPCJS.
2019. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 subrette ***** válasza:

#3-as! Ezen a honlapon is hasonló edzések vannak.

Ez a videó pont így kezdődik: This is not water aerobics. Sokkal keményebb.

2019. júl. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 subrette ***** válasza:
2019. júl. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ismersz helyet bp-en, ahol ilyen edzéseket tartanak?
2019. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 subrette ***** válasza:
Volt egy pár éve a VITUKI uszodában Csepelen, de sajnos csak pár hétig volt, utána megszűnt. Azóta nem tudok sajnos.
2019. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!