Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen letölthető vírusírtót...

Milyen letölthető vírusírtót ajánlotok, amivel ki tudnám írtani a trójait? A Nod32 telepítve van, de ezen már nem segít.

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
operációs rendszer telepítő cd. Más megoldás reménytelen. Letölthetsz te akármilyen high tech vírusírtót, hidd el, tele van már a géped a vírusokkal. Kiírthatsz 1-et 2-et 3-at, lényegtelen úgyis marad min. 1 ami automatikusan tölti le a többit.
2008. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van ráció.Esetleg próbáld meg a kasperskyt.Ha az nem segít,akkor semmi...Nem ingyenes,de van harminc napos probaverziója,utána meg keresel hozzá egy serial kulcsot.Nehéz lesz olyan hamis kulcsot találnod,amit még nem tettek fekete listára a kaspersky labsnál.Előtte viszont le kell szedned a nodot meg minden más védelmi progit,addig nem települ fel a kaspersky.Ha működik a gép rendesen,akkor nem feltétlen kell újratelepíteni.Nincs olyan netes otthoni gép,amin ne lenne vírus.Ennyi erővel hetente lehetne ujratelepiteni...Ha tényleg egy virustanya vagy,akkor viszont érdemes elővenni a windows cdt.Utána meg kiprobálhats valami más virusirtót is.Nod szerintem nem olyan nagy szám,csak jó a marketingje...
2008. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) végre valami értelmes
2008. nov. 16. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem probald meg az AVG8.0-at!nekem is ez van!ingyenes ,nincs probaverzio es vedi a geped a kovetkezok ellen anti-virus(virusok ellen),anti-spyware (kemprogramok ellen),email scanner(az email-t is at nezi),link scanner(a linkeket is atnezi),resident shield(allando vedelem) es mindennap frissiti magat de 1 heten kb 2x szokott lejonni valami uj fajl!de naon allat nekem mar kb fel eve van meg de azelott is megvolt csak az az AVG7.5 volt de a 8.0 mar naon jo!


am kiprobalhatod az Avastot is az is jo ,ugyan ezeket csinalja kiveve a google nem irja ki hogy ha van rajta virus meg csak proba ido van de naon jo!de en inkabb az AVG-t ajanlanam ha ingyenest akarsz!

2008. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ja es 1x atneztem a gepemet amit kb mar 1 eve nem tettem es csak 5 virus volt rajta!(1 EVE NEM TETTEM!!)szal ez jot jelent!normalisan szokott menni a gepem nem tok ra panaszkodni!:Dsok szerencset a virus sereg ellen!:DXD
2008. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sombokor válasza:

Malwarebites a legjobb.

Haverom nem használt vírusirtót futtatott rajta 1 keresést 95 vírusa volt.

tehát ezt ajánlom.

2013. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!