Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintem valaki meghackelta...

Szerintem valaki meghackelta a minecraft profilomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Be akartam lépni a minecraftba(java editon) de nem működötta jelszavam.Először azt gondoltam,hogy csak elfelejtettem ezért megváltoztattam.Beléptem,és elkezdtem játszani.Feltűnt hogy át lettem nevezve hoti_ ra.Biztos nem én voltam mert nem adnék meg ijen nevet.Megpróbáltam megváltoztatni a neven,de az volt kiiírva hogy 30 naponként lehet nevet változtatni.Szóval nem rég heckeltek meg? Nemtudom mit csináljak nem értek ehhez. Félek hogy megint belépnek a fiókomba és megváltoztatják a jelszavam.

2020. márc. 24. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
módosítsd a jelszavad a regisztrált email címednek is!
2020. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gofrisütő ***** válasza:
Ahogy a #1 mondja: változtasd meg először azt az email fiókot, amivel regisztráltál, és csak azután változtasd meg a Minecraft fiókod jelszavát, mert ha be tud lépni az emailodbe, akkor az elfelejtett jelszóval be tud a Minecraft fiókodba, de ha a minecraftba tud belépni, te használhatod az elfelejtett jelszót, és mindkét platformról kizárhatod őt.
2020. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!