Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnam javitani ezeket a...

Hogy tudnam javitani ezeket a gondokat a laptopomban?

Figyelt kérdés

Windows 10 Home eredeti 64 bites rendszerrel.


- Netről ugy ledobja magat egy ido utan hogy csak gépresivel tudok visszajönni a netre, egy "nem lehet csatlakozni a hálózathoz" indokkal. Ilyenkor semmi wifire nem tudok csatlakozni. (Masik ugyanilyen tipusu laptopomon is előfordul a probléma) Ez tavoktatasban nagyon szivas…

Windows 8.1-en ilyen sem volt.

- Jatekok beakadnak, kevesebb fpssel futnak.

- Hang berreg, főleg ha 100ason van a füles, a zene fele annyi hogy "brr" a hangeffect olyan mint a Windows xp-s kekhalaloknak. 8.1-en ilyen sem volt.

- 2 VGA-m van egy beépített R2 Graphics és egy Radeon R5 M230 2GB. Dedikaltat egyáltalán nem hasznalja laptop, csak eszközkelőbe van bent. (Ez viszont 8.1-en is előfordult de ott nincs friss driver)

- 4GB Rambol csak 3,4 gb hasznalhato(gondolom integralt vga), de ez a csodalatos bios nem sok mindent kinal fel(mintha csak integralt vga lenne, sehol sem lehet kikapcsolni) .


Paraméterek:

AMD(R) Quad-Core(TM) E2-6110 1,50GHz, 4GB/1600MHz, 750GB SATA, DVDSMDL, AMD(R) Radeon(TM) R5 M230 / 1GB, WiFi, Webkamera, FreeDOS, Fényes kijelző



Pasztazva nem volt a laptop, 2015be vettem. RAMot szeretném bővíteni, de mivel beszerelni se tudom, hogy kell, így a járványban, főleg suli időben nem szívesen tudom elvinni. Windows 8.1-et nem raknam vissza, mert a 10 jobban tetszik, főleg a videofelvevő miatt. A drivereket Windows töltötte le magatol, kivéve a vga-t az atk drivert meg a touchpad drivert. (Windows tette fel a hangot, a net alapbol fent volt, PCI-t)



2020. márc. 29. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Újra raktam Asus driverek megszűnt az összes probléma a VGA és ramon kivul
2020. márc. 30. 09:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Az amd kezelőszoftverèben kell beállítani hogy melyik kártyát használja. Azt fejből nemtudom hogy hol, de ha átnèzel minden lehetősèget ráfogsz találni. Mèg annyi hogy nekem tallózással kellett hozzáadnom a játèkokat, ès utána tudtam beállítani hogy melyik kártyát hasznája. Minden alkalmazásnál külön kell beállítani hogy a különálló nagyteljesítmènyűt vagy az aszthiszem energiatakarèkosat használja.
2020. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt, a ram az normális az integrált vga miatt, hiába van dedikált is, az integráltnak akkor is vesz le belőle. Ez nálam is ilyen.
2020. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!