Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van itt olyan aki Windows...

Van itt olyan aki Windows 8.1-et használ? És mért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 23:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%
#19 Mégis úgy ítéled el hogy újabb verziókat már ki sem próbálod így hitelét veszti amit írsz.
2020. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
15%
Értelmetlen lepontozóknak meg üzenem hogy pontozással sokra nem mennek attól még igaz lesz amit írok, nincs értelme hazudnom.
2020. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
7%
Persze sátán világában mit is gondolok vagy várok
2020. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 MolotovPunk ***** válasza:
64%

A windows 10 újabb verziójáról meg annyit,hogy általában mindig jött utána egy hibás frissítés,ami valamit gallyra vágott,vagy teljesen elállított.Továbbá ha valakinek hosszútávon nem jön be a Windows 10 az nem biztos,hogy későbbiekben windowsnál marad.Egyébként meg a Windows 7 és 8.1 biztos,hogy még jó pár évig használható marad régi játékokra és netezésre is.Így lesznek,akik még jó darabig annál fognak maradni.Emellett viszont érdemes más op.rendszereket is kipróbálni.Linux-Ubuntu stb.


[link]


[link]


[link]

2020. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%
Én ezen hibák egyikét se tapasztaltam ahogy ismerőseim se ez fölösleges pánik keltés és hitelrontás
2020. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyik operációs rendszer sem tökéletes.


Windows 98 első kiadása használhatatlan volt, mert mindig valami furcsa módon előjöttek a driveres hibák.


Windows Millenium Edition-t konkrétan 2-3 hetente kellett újratelepíteni.


Windows XP a rengeteg kék haláltól a Windows Update beakasztja az svchost.exe-t 100%-ra... minden is volt.


Windows 7 sem volt tökéletes eleinte és a frissítések miatt itt még mindig nőt a boot time plusz, amikor kijött a 10 már a frissítések keresésénél elakadt.


Windows 8.1 szintén küzd a driverekkel és nem csak a támogatottság miatt (lásd AMD). Én mint mondtam egy 775-ös platformon használom és egyáltalán nincs bajom vele. Régebbi gépekre tökéletes... de ennek is vannak hibái.


Windows 10 sem annyira szörnyű, mint ahogy sokan lefestik. De akadnak benne hibák és bár az SSD hiánya a 2004-es kiadás után már nem akkora gond, de a még mindig akadnak frissítések amik elronthatják. Sokan a "kémkedés" miatt is szidják melyek egy internet nélküli telepítés + debloat + egy pár egyéb trükkel csökkenthető...


Emellett Linuxot is használok már egy ideje és lehet, hogy a régi platform miatt, de nekem előfordul, hogy lefagy.


Mindent összevetve én tudom ajánlani a 8.1 és a 10-et is, függően a hardvertől. Mellette érdemes valamilyen Linuxot is használni, mert nem rossz dolog a dual boot. Ha mondjuk a Windows megadná magát és csak egy meghajtód van, amin egy csomó dolog van azt Linux-al bizony le tudod menteni (lehet, hogy szélsőséges példa volt)...

2020. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nyilván egyik rendszer sem tökéletes,de eddig W10-ről hallottam,személy szerint tapasztaltam és olvastam a legtöbb rosszat,pedig az sem mai rendszer.Viszont Windows 7-et sokáig frissítéssel használtam és azzal soha sem volt gond.
2020. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
2004es verzióval tényleg nagyon szépen megy HDD-n. Sok ramot fogyaszt ugyanúgy.
2020. jún. 16. 02:06
 29/31 MolotovPunk ***** válasza:
67%

Itt az újabb hiba.

[link]

2020. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nekem Windows 8.1-em van. Az oka az, hogy hiába tiltottam le a driver frissítést 10-re akkor is frissítette, és folyton elrontotta a vgamat meg a PCI driverem. Másik, hogy ledobált a netről mindig.
2020. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!