Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtó pro/premium...

Melyik vírusirtó pro/premium verziójáért érdemes fizetni? Ti mit használtok, ami eddig bevált?

Figyelt kérdés
Én eddig csak ingyenes verziókat használtam Avastból, CCleanerből és Malwarebytes-ból, de most gondolkodtam rajta, hogy prémiumra kéne váltani valamelyikben. Így jutott eszembe, hogy esetleg más vírusirtóra jobban megéri előfizetni, csak nem tudom melyikre. Nektek melyik vírusirtó(k) vált(ak) be?

2020. júl. 18. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Eset Security evtizedek ota
2020. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
80%

Én is az ESET IS-t használom, de ha nem tudod a kedvezmények közül igénybe venni valamelyiket, drága.

Ha ismered az Avast vírusirtót, akkor csak annyi lesz a különbség, hogy több funkciót kapsz.Van több eszközös változata is.

A Ccleanerből elég az ingyenes, a Malwarebytes jelenleg éves előfizetésű.Régebben élettartam licencet lehetett vásárolni, akkor jobban megérte.Más adatbázisból dolgozik, mint a vírusirtók, ezért lehet haszna is, ha a Pro verziót megvásárolod, de általában ebből is elég az ingyenes.Igaz, ekkor nincs valós idejű védelem.

2020. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

10+ éves használom az Avastot, és nem véletlenül nem váltottam.

A prémium nem rossz, de igazából kicsit talán felesleges. Nézd meg a többletszolgáltatásait, ha te használnád, akkor érdemes előfizetni. Ha nem, akkor nem.

2020. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :)
2020. júl. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!