Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen rejtett kamerák vannak?

Milyen rejtett kamerák vannak?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy megoldható-e illetve van-e olyan mini kamera amit ha elküldök a célszemélynek pl Szegedre akkor Budapesten a laptopról meg tudom figyelni, hogy pl mit csinál otthon a szobájában teszem azt egy plüss amibe beleteszem a rejtet kamerát és veszi folyamatosan a célszemélyt ahogy kibontotta a csomagból?
2010. aug. 4. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ilyen, de szerintem a használata nem éppen legális és energiaellátottság szempontjából gondolom nem is hosszú élettartamúak (hacsak meg nem kéred a titokban megfigyelt személyt, hogy töltse fel neked).
2010. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kamerás megfigyelés lehet rejtett vagy nyílt. A rejtett változat alkalmazása csak korlátozott mértékben megengedett, mert nyilvánvalóan jobban sérti a megfigyeltek jogait, mint a nyílt megfigyelés. A munkateljesítmény ellenőrzését vagy lopás megelőzését szolgáló titkos megfigyelés viszont eleve megengedhetetlen. Mivel a munkaadó a rejtett kamrás megfigyeléssel jelentős mértékben sérti a munkatársak személyiségi jogait, általános megelőző jelleggel nem alkalmazhatja ezt a megoldást. A német jog szerint csak akkor nyúlhat ehhez az eszközhöz, ha konkrét, tényekre épülő gyanúja áll fenn valamelyik alkalmazott büntethető viselkedésének, és nincs más, enyhébb eszköz a gyanú ellenőrzésére. Nyilvános helyen rejtett kamerás felvétel készítése tilos.
2010. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HP Compaq nx6110
2010. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kerlek toroljetek ezt es az elobbi valaszomat is, mert nem ide akartam irni.. koszi
2010. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok az akciófilm, és ammondó' vagyok...


Amúgy ha volna is, ha ahogy fentebb írták, előbb-utóbb lemerül.

Meg amúgy is, eleve a jelsugárzás is gondos, ha csak meg nem kéred arra is, hogy az aksi feltöltésén kívül a hálózatra is csatlakoztassa, a tűzfalat is konfigurálja, hogy tudjad a kamerát kívülről használni...

Esetleg max. műholdas kapcsolat jöhetne szóba, de akkor az már tényleg gyanús volna, hogy egy sok kilós plüss, ami nem csak nehéz, de kemény is (és néha még tölteni is kell).


Szerintem kevesebb James Bond-ot kellene nézned...

2010. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!