Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb módszer?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken elérhető alkalmazások mennyire megbízhatók?

[link]


A CCleaner programot ajánlanátok? Lassú számítógépem van, és nem lenne rossz egy segédprogram. Újratelepítettem a gépem, és nem akarom telepíteni, amíg nem vagyok teljesen biztos benne, előzőleg a gépemen volt, és mintha javított volna a teljesítményen.



2023. júl. 12. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

"nem lenne rossz egy segédprogram."


Semmi segédprogram nem kell. Ésszel kell használni. Ha lassúnak ítéled használatra akkor fejleszteni...

2023. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem kellenek? Amit írt, a rossz regisztereket és sérült fájlokat segít törölni. Ezt magam hogyan tudom?
2023. júl. 12. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

A winben van alapból Defender, illetve pár hetente lefuttatod a Lemezkarbantarzót (run as admin) a felesleges fileok törléséhez.

Ennyi elég is.

2023. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
A megszakításos módszer biztos nem túl biztonságos.
2023. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legjobb ilyesmire valami open source program vagy githubról egy script és azt futtatni. Nem tudom mennyire értesz ezekhez, de nagyon tudom ajánlani, hogy olvasgass utána, mert a legtöbb népszerű ilyen "takarító" program nagyon pofátlanul gusztustalan mófon "viselkedik" és szereti zabálni a procit, ami teljesen indokolatlan.


Ha mindenképp muszáj népszerűt használnod, akkor töröld le használat után és havonta egyszer töltsd le újra. De ha nagyon lassú átlag dolgokra a géped és muszáj használnod sokat, akkor vegyél majd egy használtat, mert ez már olyan, mint a telefon, hogy teljesen olcsó használt se lesz lassú átlagos dolgokra.

2023. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Milyenek az open source programok? A github az mi? Nem értek ezekhez, de ha elmagyaráznád és segítenél, nagyooooooooooooooooon szépen megköszönném.


Milyen gusztustalan módon viselkedik pl. a CCleaner?

2023. júl. 13. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ember, felejtsd már el ezeket a szarokat, TELJESEN felesleges mind...
2023. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, elfelejtem. A többire válaszolnátok, kérlek szépen?
2023. júl. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!