Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A fiókjaitokhoz és alkalmazása...

A fiókjaitokhoz és alkalmazásaitokhoz milyen védelmet használtok?

Figyelt kérdés
Kétlépcsős azonosítás? A pl. Steam fiókotokhoz a telefonos megerősítést? (Ha elveszik a telefon, akkor hogyan léphetnék be?)

2023. júl. 21. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsolod a telefonos megerősítést Steamen, akkor ad egy kódotamit beírhatsz, ha elveszik a telefonod
2023. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Authenticator appot hasznalok ketlepcsos azonositashoz, nem telefonszamot.
2023. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, tudnál segíteni a beállításában kettes? letöltöttem, de idős létemre már nem annyira értek az ilyenekhez.
2023. júl. 21. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
2FA ahol van rá lehetőség, jelszavaimat chrome-al generáltatom és magához a chrome-hoz is egy valamennyire random jelszavam van amit bemagoltam fájdalmasan. Ezen felül segít, hogy IT-ban dolgozom így nyílván nem töltök le semmi hülyeséget, nem adom meg random az adataim senkinek és ilyesmi.
2023. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen területen dolgozol IT-ban?
2023. júl. 22. 12:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha elveszik a telefonod, hogyan lépsz be? Láttam egy kérdést, melyben egy felhasználó PayPal-be nem tudott belépni ilyem okok miatt. Ezért aggódok én is emiatt, nehogy előforduljon.
2023. júl. 22. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!