Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Discord jelszóvisszaállító...

Discord jelszóvisszaállító email és SMS? Nincs is fiókom!

Figyelt kérdés

Üdv! Nemrég kaptam két e-mailt és egy SMS-t is, ami a Discordtól jött <noreplí@discord.com>, miszerint bejelentkezési kísérletek voltak a fiókomba. A gond ezzel csak az, hogy nekem egyáltalán nincs Discord fiókom.


<QUOTE>


Hahó, doszka007!

Valaki megpróbált bejelentkezni a Discord-fiókodba egy új helyről. Ha te voltál, kattints az alábbi hivatkozásra, és engedélyezd a bejelentkezést.


IP-cím: 97.92.53.48

Hely: Ithaca, Michigan, United States


Ha nem te voltál, ide kattintva megváltoztathatod a jelszavadat, és a rendszer minden eszközből kijelentkeztet.


</QUOTE>


ÉS


<QUOTE>


"Hahó, doszka007!

Valaki megpróbált bejelentkezni a Discord-fiókodba egy új helyről. Ha te voltál, kattints az alábbi hivatkozásra, és engedélyezd a bejelentkezést.


IP-cím: 172.56.89.33

Hely: Austin, Texas, United States


Ha nem te voltál, ide kattintva megváltoztathatod a jelszavadat, és a rendszer minden eszközből kijelentkeztet."


</QUOTE>


A megjelenített nevem azonos az e-mail címemmel


Ennek következtében kértem jelszó visszaállítást, ami meg is jött, de miután beállítottam egy új jelszót, kidobott és újbóli próbálkozás után már azt dobta ki, hogy az emaillel nincs regisztráció.


Megpróbáltam a regisztrációt az e-maillel, erre meg azt dobta ki, hogy a fiók már létezik.


Ez most mi? ÉS hogyan lehetséges az ÉN e-mailemmel és telefonszámommal egy létező fiók , miközben én magam nem kezdeményeztem regisztrációt korábban. Az e-mailemen VAN kétlépcsős azonosítás, a telefonszámom pedig már hét éve az enyém, tehát az is kizárt, hogy egy korábbi regisztrált fiókhoz tartozzon.



2023. szept. 3. 11:05
 1/4 A kérdező kommentje:
*noreply@discord-com - ról jöttek az emailek.
2023. szept. 3. 11:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Adathalász.


"Nincs is fiókom"

De ezt a támadó nem tudja..

2023. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


- Az email a DISCORD hiteles címéről jött (noreply@discord.com)


- A Discord-ba lépve az emailemre először jött jelszóemlékeztető, majd EZUTÁN írta ki, hogy nem is létezik ilyen regisztráció, viszont regelési kísérletre már kiírta, hogy igenis létezik.

2023. szept. 3. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ön nyert..!!!

1'000'000 $ -t. Kérem adja meg banki belépési jelszavát hogy utalni tudjuk a pénzt... 🤣🤣🤣

2023. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!