Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy szerezem vissza a titkosí...

Hogy szerezem vissza a titkosított fájlokat?

Figyelt kérdés

Minden meghajtón ezt hozta létre _readme.txt a képek zenék filmeknek ez lett a fájl típusa yzaq


Hogy tudnám vissza szerezni őket?

Milyen programmal?


Még a facebook és a Google is ki bobot.



2023. nov. 6. 18:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Ez van benne a txt fájlba:

ATTENTION!


Don't worry, you can return all your files!

All your files like pictures, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.

The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.

This software will decrypt all your encrypted files.

What guarantees you have?

You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.

But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.

You can get and look video overview decrypt tool:

[link]

Price of private key and decrypt software is $980.

Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.

Please note that you'll never restore your data without payment.

Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.



To get this software you need write on our e-mail:

support@freshmail.top


Reserve e-mail address to contact us:

datarestorehelp@airmail.cc


Your personal ID:

0819ASdwlBGVe1P2BFM1KdyW23VJz4p1ZP69mMMMfZkkgcGg

2023. nov. 6. 18:46
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági mentésből helyreállítod. A zsarolóvírussal titkosított fájlokat nem lehet visszafejteni csak úgy, ez a lényege az egésznek. Vagy fizetsz pár százezret és talán megadják a feloldókulcsot, vagy nem.

Amikor azt mondod, hogy "fontos fájlok", akkor azzal automatikusan járnia kell egy biztonsági eljárásnak, ami során gondoskodsz a több példányos másolatok készítéséről és tárolásáról, hogy sose érje sérülés/kár/véletlen törlés/titkosítás/eszköz működésképtelenség a tényleg fontos adatokat. Ha ezt nem tetted meg, akkor vagy nem voltak elég fontosak, vagy nem vetted komolyan a kockázatot, ami az elvesztéssel jár. Erre a legtöbb ember amúgy mindig utólag döbben csak rá.


Ha volt biztonsági mentésed, abból helyreállíthatod az elvesztett fájlokat. Ha nem, akkor ez a tanulópénz sajnos.

2023. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi oldalon:

[link]

írnak lehetőségeket a STOP/DJVU ransomware eltávolítására, illetve az Emsisoft-nak van:

[link]

egy, a lekódolt fájlokat visszakódoló eszköze, ami egy ransomware-ek dekódolásával foglalkozó, kártevőkeresőket egyesítő oldalon:

[link]

is elérhető.

2023. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hármunk Facebook fiókját törölték a családban, nincs már olyan email cím stb.
2023. nov. 6. 20:46
 5/31 A kérdező kommentje:
Most néztem a paypal-at is elvesztettem.
2023. nov. 6. 20:52
 6/31 A kérdező kommentje:
Vissza lehet ezeket legalább szerezni?
2023. nov. 7. 04:02
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ha nem volt rajtuk többfaktoros hitelesítés (enélkül törölni sem tudták volna, vagy belépni távolról) és az elfelejtett jelszó funkcióval nem lehet visszanyerni, akkor azokat elvesztetted.
2023. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Newinsane torrent oldalra akartam belépni 1 honnapja és azt írja ki fiók feltörve, új jelszót kértem be is írtam amit küldtek email-ben de akkor is azt írja fiók feltörve, így ma beregisztráltam új jelszóval és más felhasználóval és más email-lel.


Nem tudom mennyire érdemes Google jelszókezelőt használni böngészőbe mentés helyett?


LasPass-ba fissítem a jelszókat, LasPass is biztonságos?


Sajnos annyi fiókom van hogy nem tudok 50 jelszót megjegyezni így majdnem mind ugyan az.


Nem tudom ahol kétfaktor be van kapcsolva OTP, Ncore ahol egyenlőre van a régi jelszók de kétfaktorral ott is érdemes megváltoztatni a jelszót?


Az olyan jelszók is biztonságosak ahol az oldal küld email-ben saját jelszót?

márc. 29. 18:08
 10/31 anonim ***** válasza:
Lastpass-t az elmúlt években kétszer vagy háromszor is feltörték és loptak adatot tőlük, nem használnám. KeepassXC offline, saját eszközön tárolt adatbázissal működik, de van böngésző kiegészítő modulja amivel beolvassa automatikusan az adatokat, nem kell másolgatni. Több eszköz között úgy tudod használni, ha az adatbázist egy felhőtárhelyre szinkronizálod és onnan nyitod meg. 1 jelszót kell csak fejben tartanod, amivel a jelszókezelő adatbázisát megnyitod. Az összes többi ott lesz benne.
márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!