Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságos a biztonsági mentés?

Biztonságos a biztonsági mentés?

Figyelt kérdés

Androidos mobilom van, nem látom át ezeket a dolgokat, hogy szinkronizálás, meg biztonsági mentés, meg "felhőben tárolás"....

Többnyire nem is állítottam még be ilyeneket. Nem kell nekem, hogy minden minden eszközömön ott legyen, stb...


Akarok viszont egy gyári adatok visszaállítását csinálni, és lehet a telefonszámok megjegyzéséhez jó lenne valami mentés vagy ilyesmi:::!?!

Viszont azt nem tudom, ha engedélyezek ilyen bitzotnségi mentést, akármit, azt nem láthatja más???


Azt olvasom, hogy ezek a dolgok a google-ben felhőben tárolódnak. Azt meg régebben hallottam, hogy ami a felhőben van, ahhoz bárki hozzáfér. MOst akkor mi van???


Jobb mégis kézzel bevinnem újra a fontos számokat, a fájlokat már lementettem, appokat újra letudom tölteni... Hát nem tudom....


Mi a véleményetek?



2023. nov. 22. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy biztonságos. Ha nem figyelsz, megfojt álmodban...
2023. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Androidon bekapcsolod a biztonsági mentéseket. Leszinkronizál a felhővel.

Amikor a telefonon visszaállítás után beírod az emailcímedet, a felhőből újra letölt mindent (amit a szinkronizáláshoz beállítottál), akár még az előzőleg telepített appokat is.

Biztonságos, a képeken kívűl még te sem látsz a szikronmentésből semmit (a Drive-ban).

2023. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, te az a fajta vagy, akinek nem szabadna semmilyen számítástechnikai eszközt használni.

Akitől azt hallottad, hogy a felhőben lévő adatokhoz mindenki hozzáfér, az meg még tőled is nagyobb hülye.


Alapból be kell kapcsolni a felhő szinkronizálást és akkor mindened megmarad. Aztán nincs hiszti, hogy "jaj, bedöglött a telefonom és rajta voltak a képeim, hogy mentsem le", hanem beüzemeled az új telót, belépsz a Google fiókkal és megvan minden kép, telefonszám és egyéb. Sőt, még az SMS-ek és a híváslista is, ha akarod.

2023. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!