Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "gidanapi.ro" vírus vagy nem...

"gidanapi.ro" vírus vagy nem jelent fenyegetést??

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni mi lehet ez? Akármit nyitok meg (google, facebook stb.) a vírus írtóm felugrik, hogy "fenyegetés ártalmatlanítva", "gidanapi.ro" címen. Eddíg ilyet nem csinált, nem tudom mi lehet ez, de nagyon idegesító hogy folyton felugrál, ha megnyitok valamit. Mert ha nem ártalmas akkor beállítom hogy mellőze a vírusírtóm. Csak előbb jó lenne tudni mi ez, de nem találtam róla semmit. Előre is köszi a segítséget.

jan. 31. 14:08
 1/5 anonim válasza:
Csinálj egy víruskeresést. Ha nem találna vírust akkor rakd újra a gépedet.
jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ anonim. Vírus kereséssel kezdtem, töbször is futtattam, nem talált semmit. Nem tudom továbbra se mi lehet ez, újra rakni a gépet csak ezért kicsit túlzásnak érzem, persze egy végső opciónak jó. Amit nem említettem és fontos lehet, Chrome ot használok. Próbaképpen megnyitottam a microsoft edget, mert kezdem azt gyanítani hogy a chromeba van a baj. És igen, ha edge be nyitok meg oldalakat nem riaszt a vírus írtó, csak a chromeba riaszt be. Ezért lenne jó tudni mi ez a "gidanapi".
jan. 31. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami jobb féle vírusirtóval nézesd meg:

Ezt letöltöd futtatod és telepíteni sem kell ezzel kezd a sort!

[link]


Utána valami jobb antivirust érdemes lehet beszerezni:

[link]

[link]

jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sikerült letörölni, ha igen akkor mivel?

Az én gépemen is ez van.

febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Közben meglett oldva a probléma. Ki lett kapcsolva az összes bővítmény a chromeba (pl. adblock stb.). Plusz lett egy reset nyomva chromeba, minden beállítás visszalett állítva alapértelmezettre (chromeba jobb felső sarokba a 3 pont->beállítások->beállítások visszaállítása). Azóta minden jó.
febr. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!