Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi történt a sorozat.eu-val?

Mi történt a sorozat.eu-val?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ezt csak az en telom csinalja-e,de a vampirnaplokat szeretnem nezni a sorozat.eun,de nem tudom,mivel ahogy ra lepek az oldalra azt irja ki hogy feltortek a telefonomat es 15 virust talaltak rajta stb.. meg hogy toltsek le egy fizetos appot hogy megvedjek a telomat. Nem tudom mi tortent de eddig nem csinalta ezt pedig mar eleg regota nezem. Es a tobbi oldalon ezt nem irja ki. Nektek is csinalt mar ilyet, vagy csak az enyem?

#sorozatponteu #Virusostelefon
ápr. 5. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ne kattints rá semmiképp. Reklám. Nem tudod ki x-elni?
ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ludicrousSpeed ***** válasza:
Mikor a tolvaj meglepődik...
ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze ketteske, meg merészeli nézni a nyilvános tartalmakat pü pü...


Veszélyes is, amikor a butaság gyávasággal keveredik.

ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ludicrousSpeed ***** válasza:

"nyilvános tartalmakat"


Prezentálnád, mikor lett public domain az említett sorozat?

ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2390 Ft egy havi Max előfizetés. Ennyi idő alatt a spinoff-okat is le lehet darálni, és nem kell mindenféle shady oldalakon lógni.


Vagy ha már így akarod (5kg liszt ára amúgy...) , virágboltokban is megtalálható.

ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5/ Drágulni fog a Max is mint a SkyShowtime és már drágult Disney+ is.
ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5/ Na erre mit mondasz?

Vagy neked sok fizetésed van?

ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 - ami a fizetésemet illeti, ahhoz (no offense) nekem van csak közöm.


Természetesen drágul minden, ezzel nincs mit csinálni. Vagyis van, időnként érdemes felülvizsgálni a havi előfizetéseket és lemondogatni ami nem kell, én ezt tettem (50+ eurós havi megtakarítást sikerült elérni és még élek). A másik amit csinálni szoktam, hogy "kampány szerűen" fizetek elő valamelyikre 1-2 hónapra, megnézem ami érdekel, majd fél-egy évig feléjük sem nézek, így nem olyan drága, mert 1-2 mozijegy árából 1-2 hónapig mozizhatok kedvemre.

ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De ott vannak az online filmes oldalak plusz Videa,Indavideo,YouTube, plusz nCore, BitHumen, Diablo, Pirate Bay, Popcorn Time torrent oldalak.


Akkor nem sok értelme van fizetni max ha ingyen szereztél pénzt Google Jutalomból, mert fizetősen még nem láttam volna az új mozi filmet a Képzeletbeli filmet.

ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!