Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet kideríteni...

Hogyan lehet kideríteni valakinek a telefonja pontos nevét?

Figyelt kérdés

Roblox-ba valaki be írta a chatre a telefonom pontos nevét,és meg kérdezte hogy who play...(nem annyira általános telefon típus)

Csak akkor ha feltöri a telefonomat tudja ezt kideríteni?



#feltörés #Roblox #Victor_75543
máj. 13. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon félek!aki tud valamit írjon kérem
máj. 13. 15:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell feltörni hozzá, nem kell félned. Az eszközök egy saját ujjlenyomattal rendelkeznek és azt el is szokták küldeni. Megfelelő hozzáférési joggal (pl. admin) akár láthat ilyen információt valaki. A telefon típusa nem egy titkos adat.


Sokan bele sem gondolnak például abba, hogy egy weboldalon a nyomkövető sütiknek hány adatot szolgáltat ki az eszközöd. Ezt mind lekéri egy random adatfeldolgozó, ha nem lenne blokkolva:

[link]


Ugyanilyen a böngésző ujjlenyomat listázása:

[link]


Aki esetleg torrentezik, itt a lekérhető előzménye DHT alapján (lehet lelőtték, most nem töltött be):

[link]

máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez így van,csak nekem nem az alkalmazás írta ki hanem az alkalmazáson belül egy személy.Például te leírod nekem a telefonom típusát civil ként,úgy hogy nem vagy semmilyen adminisztrátor és nem férsz a fiókomhoz hozzá csak úgy.
máj. 13. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz a telefonja pontos neve alatt? A telefon tipusát, vagy a te adataidat?

Ha megosztasz egy adatot, fájlt, fotót, videót a telefonodról, azokon megvan a telefon tipusa, a keletkezés dátuma, semmiféle feltörés nem kell hozzá.

máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem küldtem fotót,se üzenetet és úgy csak beírta a chatre.Igen a típusát írta,de ki tudja mit szerzett meg azon kívül ha feltört.Mondjuk szerintem ha annyira komolyan fel akart törni nem írta volna le hogy tud információt rólam
máj. 13. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tört fel semmit, ha írsz valamit, azzal megy a telefonod "neve"
máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is megtudnám valahogyan nézni az övét?
máj. 13. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Feltöltöttél valahova egy a telefonoddal készített fotót. Ez tartalmazza a telefon típusát, sőt a készítés gps kórdinátáját is ha nem törölted ki előtte belőle.
máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!