Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom bekapcsolni...

Miért nem tudom bekapcsolni Windows 7 premium oprendszeremen a biztonsági központ szolgáltatást?

Figyelt kérdés

A windows biztonsági szolgáltatást nem lehet elindítani, mindig ezt írja ki.

Meg az asztalon a minialkalmazások is feketék lettek.

Az eset mindig ki irvalami virust de amikor keresem akkor nem találja


2010. dec. 5. 09:52
1 2 3 4
 11/33 kovacsgaby válasza:

Sziasztok!

Nekem is ugyanez a problémám. A minialkalmazások már működnek vírusirtás óta, de a biztonsági központot nem lehet bekapcsolni. Valaki szerezzen valami megoldást légyszi, mert nagyon zavaró. Van két windows frissítésem is ami nem települ, hanem hibát ír ki.

2010. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:

Nekem is ez a hibám.Csak nekem a minialkalmazások nem feketék hanem átlátszóak ill. két szürke négyzet voltak

Nod32vel pusztítottam, a minialkalmazások jók is lettek, de még mindig nem tom bekapcsolni a windows biztonsági kp szolg.ot

2010. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok!! nagyon örülnék ha valaki találna megoldást erre a problémára :S
2011. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
CSak az ujratelepités a megoldás rá!!!
2011. jan. 4. 17:22
 15/33 anonim ***** válasza:
szatok a lodereteket titkolták le új loder kell
2011. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
tiltották
2011. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Balogh Gerg válasza:

Nekem is ugyan ez a problémám,Vipre-t használok,felraktam az Avastot,Az AVG-t lefuttattam a keresést de semmi, de nekem a minialkalmazások mint pl:az óra (ha megnyitom akkor egy fekete kocka jött be meg ilyenek,a többit nem tudtam megnyitni .) Szóval ha nem vírus az oka akkor mi lehet ?

Ja és ha valakinek vanak a minialkalmazásokkal ilyen problémák akkor irjon nekem:D

2011. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
új loder kell és jó lesz minden
2011. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 kovacsgaby válasza:
Milyen loder kell? Nem loader véletlen?
2011. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 kovacsgaby válasza:
Én hiába tettem fel új loadert ugyanolyan! Nem javult meg!
2011. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!