Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SÜRGŐS! Kiírja a gépem, hogy...

SÜRGŐS! Kiírja a gépem, hogy vírusos lett, nincs vírusírtóm, mert pár napja járt le, és msot próbálom letölteni az avastot de nem engedi! Mit csináljak? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

kiírja a gépem, hogy vírusos lett, nincs vírusírtóm mert pár napja járt le,amikor kiírta h vírusos lett a gép ajánlott vmi vírusírtót amit le is töltötem csak amikor töröltem vna a vírusokat kiírta h fizetős szal az nem játszik :/

most már xedszerre próbálom letölteni az avastot már a nemistudom hanyadik linkről de nem engedi...

mit csináljak?!!! SEGÍTSETEK légyszi!!!


2011. febr. 19. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor ne az avastot akard letölteni... amúgy meg mi írja ki hogy vírusos? ezek szerint már van rajta vírusírtó?
2011. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kepek ***** válasza:

innen töltsd la az avira antivir-t. ez a legjobb

és megbizhato. ingyenes. 7 éve használom ezt. mindenkinek ezt rakom fel az uj windows-hoz!

[link]

2011. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Letöltöttél egy ál-antivírust, nekem nagyon úgy tűnik.... Format c
2011. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kepek ***** válasza:
a régi avastot mindenképp uninstal!
2011. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nemtom, az Avirát sem engedi letölteni.... elkezd előkészülődni a letöltéshez aztán sose töltbe :/

és am nincs fenn régi avast vagy bármi...ez az izé van fennt amit ajánlott : Internet Security Essentials... ezt letöltöttem, futtattam, megtalálta a vírusokat de ennyi, a további műveletekhez már elő kell fizetni rá :S

am ezt írja ki : [link]

és ugye amint fent említettem a Remove Allra kattintás után kiad egy oldalt h fizessek elő rá :/

2011. febr. 19. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos, a kép alapján úgy tűnik, hogy egy ál-vírusirtód van, ami a Webroot Internet Security Essentials nevét vette kölcsön.


A lényeg, hogy ezt az ISE nevű cuccot távolítsd el a lehető leggyorsabban, majd utána rakj fel egy valós, ismert víruskeresőt, úgymint AVG, Avast, Avira, MSE stb.

2011. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy több mint valószínű, hogy a vírusriasztások sem valódiak, csak rá akarnak venni, hogy fizess.
2011. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
töröld le, és ha még mindíg nem tudod telepíteni akkor próbálj online szkennert.
2011. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, sikeresen bedőltél egy ál-av-nak, és magát a vírust töltötted le a gépedre - legközelebb már tudni fogod, hogy ilyet nem csinálunk. A legbiztosabb megoldás a format c, mivel vírusirtót nem enged telepíteni, ahogy látom.

Ha esetleg felenged a vírusirtó oldalára, akkor az ESET online scannert megpróbálhatod, nem esélytelen:

[link]

Ha ez sem megy, akkor format, újratelepítés.

2011. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!