Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet levédeni facebookom...

Hogy lehet levédeni facebookomat hogy csak az én ip-ről lehessen belépni?

Figyelt kérdés

tehát a facebookomat szeretném levédeni valahogy beállítottam hogy https-es legyen meg hogy emilt kapja ha vki más ip címről lép be az én facebookomra. ezt azért csináltma mert már egyszer belépett vki és írt egy levelet az én nevemben. azóta még jelszót is váltottam meg az emil címeme jelszavaát is megváltoztattam ennél nehezebb jelszót nem is tok már kitalálni. de mégis belépett vki már megint. kaptam levelet h új eszköz lépett be ezzel és ezzel az azonosítóval stb és kiírta az ip-t meg hogy milyen város. közm nincs hozzá teljesen más ip-m van nem is ott lakok hanem vagy 200 kilóméterrel arébb leglább.

ip meg város ugye megvan de ezt hogy leheten kivédeni msot oké kiírja nekem itt a facebookhogy belépett vki más a fiókomba meg ip és város de ezzel mitotk kezdeni. ettől még nem tudom levédeni sehogyse. úgyanúgy betud lépni. rohadt idegesítő h az én nevembne ír másnak. m1. a léyneg hogy ezt hogyan lehetne levédeni valahogy cska én tudjak belépni cska erről az ipről. mert facebookon nicsn iylen beálítás. vagy ezt az ip címet letíltani vagy nemtudom. lehet betud lépni más ipről is. nemtudok már mit kezdeni ezzel. még néváltoztatás után is jelszóváltoztatás után is egyoflytábna belép. ááááá naogny ideg vagoyk már.


2011. ápr. 25. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, te se tudnál belépni, mivel a legtöbb embernek dinamikus az ip-je, vagyis minden nap más, így akkor magadat is kizárnád
2011. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem. ezt tudtam eddig is. de a router mögötti valós ip-t is meg lehet állípítani valahgoy az pedig nem változik. mert ezzel nemtudok smemit kezdeni mondom már nevet változtattam jelszót változtattam emilen jelszavat is, https-re is átraktam. minden de még ígyis belépett. elég érdekes. én ezt nem értem. hogyan csinálja ez a vadálat???? agyamra megy. de akkro mit javalsolsz?
2011. ápr. 25. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy keylogger van a gépeden.
2011. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

milyen router mögötti valós ip-re gondolsz?

van egy belső ip, amit a router ad (pl.: 192.168.1.100), ez csak a belső hálózaton működik (vagyis csak a routerre kötött gépek között) és van egy külső ip (pl.:91.82.116.25)amivel a netre is felmehetsz (és a legtöbb embernél változik, ha csak nem fizet külön statikus ip-ért)

2011. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fizikai címre gondoltam, az nem változik ha jól tudom. és minden gépnél más. keylogger biztos hogy nincs a gépemen mert kb 1 hónapja raktam újra az egészet és semmit nem töltöttem le cska munkára használom néha szabadidőmben megyke fel face-ra.
2011. ápr. 25. 17:06
 6/10 A kérdező kommentje:
és jó vírusírtom van vagiy internet securitim ami 3-4 naponta kb frissít saját tűzfal minden. és eredeti minden
2011. ápr. 25. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:

tudnál egy kicsit helyesebben írni?

amúgy milyen vírusírtód van?

neked a nod32 naponta 1-2x frissít

futtass le egy víruskeresést, meg esetleg töltsd le a malwarebytes anti-malware-t

2011. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
AVG-m van különböző kiegészítőkkel kiegészítőkkel. végig futtattam már, semmit nem talált. egyedül töredezettség mentesíteni kellett. nekem teljesen más elképzelésem van. szerintem vagy egy profi hacker szórakozik, vagy figyeli a gépem a rendőrség vagyis üzeneteim. vagy pedig nem tudom mást márt nem tudok elképzelni. de már megitn belépett egyfolytában pedig jelszót is változtattam megint. :/ esetleg az lehet még hogy én lépek be csak valamiért más ip címet ír ki és h más lépett be a fiókomba mert pl. beléptem rá egy percre jött email h belépp valaki a fiókomba és más IP-je van mint nekem. és BP-et ír ki, márpedig én BP-től több száz km-re lakok és kiírja h belépett reggel 8-kor de az üzenetet 1 perce kaptam rá h beléptem. lehet rossz a facebook-nak ez a része. és mivel amerikai szerveren van szerintem, lehet azt az időt méri mert kb annyi is volt az időeltolódás. de nem tudom hogy akkor mért más IP-t ír ki és más lakhelyet. meg hát akkor minden egyes alkalommal ha belépek kéne kapnom egy ilyen emailt de nem kapok mindig. lehet h ez az állítás így nem állja meg a helyét, de ezt a 3-mat tudom elképzelni csak már.
2011. ápr. 25. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
a budapest a szolgáltató székhelye szerintem, én is jász-nagykun-szolnok megyében lakom, de gödöllőt ír ki
2011. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát az elég érdekes, mert a google-nek a webmaster tools-ban lévő grafikon nekem nem bp-et ír ki hanem veszprém-et és az helyes. ezt nem értem. vicces. akk úgy látszik ilyen gagyi a fb. ennél azért többet vártam ettől.
2011. ápr. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!